Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 3 Magistr v Americká literatura 2023/2024

3 Magistr Programy v Americká literatura 2023/2024

Přehled

Studie Master-level zahrnovat dokončení v magisterském studijním programu zaměřeného na dané téma, které lze připravit absolventy na další své znalosti v určité oblasti nebo rozvíjet svou kariéru. Programy obvykle trvají jeden až dva roky.

Možná se divíte, co je mistr v americké literatuře? Tento vzdělávací příležitost poskytuje komplexní přípravu ve všech oblastech anglických studií. Ročníkové mohou být nabízeny v lingvistice, filologie, literární teorie, dějin kritiky, významných literárních směrů, jednotlivé autory, beletrie, dramaturgie, jazyka a identity ve středověké Anglii, sociologies literatury, rétoriky a složení, současných spisovatelů, gramatiky a stylu pro spisovatelé a historická období.

Americká literatura studenti získají celou řadu neocenitelných dovedností, včetně lepší porozumění tomu, literatury, psaní kompetence a týmovou práci.Studenti se také rozvíjet pevné základy v nejnovějším vývojem v oblasti literární analýzy, kritiky a výzkumu.

Programy v americké literatuře mají mezinárodní odvolání. Nicméně, protože žádné dva programy jsou stejné, náklady na mezi nimi se bude lišit. Z tohoto důvodu by budoucí studenti obrátit na ty, které je zajímají získat nákladově detaily očekávání.

Američan literatuře magisterský titul může vést k pracovním příležitostem, které jsou různorodé. To představuje přirozenou skladbu pro vstup do Ph.D. Program, stejně jako celá řada pracovních míst. Tyto umělecké odvětví jsou stále základními složkami dnešní 's ekonomikou, a tento stupeň je unikátní cesta k práci v rozsáhlém poli disciplín v umění, žurnalismus a literaturu jako profesoři, lektoři, spisovatelé, vydavatelé, novináři a marketingových ředitelů.

Univerzity nabízejí více možností pro vzdělávání dospělých, které tvoří zápis jednodušší a jednoznačného pro potřeby aktivních pracovních profesionálů prostřednictvím distančního vzdělávání platforem. On-line kurzy poskytují pohodlí a flexibilitu pro studenty kdekoli na světě. Najít tu správnou školu pro vás, hledat pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Humanitní vědy
  • Literatura
  • Americká literatura
Studijní obory
  • Humanitní vědy (3)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát