Keystone logo

115 Magistr Programy v Humanitní vědy Akademické psaní a rétorika 2024

Filtry

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Humanitní vědy
  • Akademické psaní a rétorika
Studijní obory
  • Humanitní vědy (115)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Magistr Programy v Humanitní vědy Akademické psaní a rétorika

Po získání bakalářského titulu je možné absolvovat magisterský titul pro další studium a zkoušku do oboru nebo odborného zájmu. Jedná se o první úroveň absolventské vědecké činnosti před dosažením doktorské úrovně a pracuje buď jako krok k akademické kariéře, nebo poskytuje školení pro kariéru.

Co je magisterské studium kompozice? Tento stupeň se zaměřuje na učení řemesla tvůrčího psaní a poskytování praxe, stejně jako výuku na technikách v různých stylech a formách psaní. Některé kurzy mohou zahrnovat psaní beletrie, scenáristiku, výuku tvůrčího psaní ve školách, administrativu umění, poezii, psaní dílen a literatury. Může se stát, že se bude klást velký důraz na vytvoření vaší písemné práce, ať už je to kniha beletrie nebo poezie, která slouží jako závěrečný projekt nebo ekvivalent diplomové práce.

Hlavní přínos pro studenty, kteří dokončí magisterský studijní program v oblasti kompozice, je zdokonalování jejich psaní a dokončení hlavních písemných prací, které lze publikovat. Kromě zdokonalování dovedností v psaní jsou dále rozvíjeny dovednosti kritického myšlení a spolupráce, které umožňují odborníkům zvládat problémy a spolupracovat s ostatními na různých projektech.

Programové náklady se liší a obvykle závisí na délce programu, jeho umístění a zemi, ve které je založen. Většina studijních možností trvá od jednoho do tří let, ale umožňuje buď úplnou nebo částečnou účast.

Držitelé magisterských titulů ve studiích kompozice obvykle vykonávají kariéru jako kreativní spisovatelé, ale mohou také pracovat jako spisovatelé, novináři, scénáristé pro rozhlas nebo televizi, spisovatelé cestopisů, spisovatelé z oblasti literatury nebo v jiných profesích, kde psaní je primárním požadavkem na práci. Mohou se stát také tvůrci psaní učitelů na střední a vysoké škole nebo pokračovat v dalším studiu na doktorském stupni.

Magisterské studium ve složení Studijní programy lze nalézt na mnoha univerzitách roztroušených po celém světě. K dispozici jsou školní kampaně a on-line vzdělávací programy, takže můžete prozkoumat a vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.