Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 17 Magistr v Africká studia 2024

17 Magistr Programy v Africká studia 2024

Přehled

Studie Master-úrovni zapojují se specializuje výzkum v daném předmětu nebo oblasti odborné praxe, což dokazuje úroveň vyšší zvládnutí oboru. délky programu v rozmezí od jednoho do dvou let, v závislosti na oblasti studia.

Co je to mistr v afrických studií? Program připravuje studenty, aby usilovali o vysoce soustředěný a náročnou studium tím, že kombinuje práci na učebně s terénní studie. Studenti mají několik možností, jak navrhnout nadnárodní a interdisciplinární programy směřující k jejich specifickým zájmům. Celoroční práce může zahrnovat úvod do srovnávací vzdělání, výzkumných metodik, urbanizace v rozvojovém světě, kulturalismu v severní Africe, africké politiky a globální afrických studií.

Výhody vydělávat afrických studií magisterský titul patří schopnost učit se z nichž mají prospěch osobního a profesního života studentů.Učí se, jak problém vyřešit, komunikovat, organizovat práci s týmy, self-řídit a vztah mezi různými zeměmi v Africe, Severní Americe a Evropě.

Vzhledem k tomu, délka programu se liší od školy do školy, existuje celá řada nákladů. Studenti jsou vedeni k kontaktovat jednotlivé instituce, která je zajímají a požádat o konkrétní očekávání poplatek.

Absolventi tohoto programu se často nacházejí obchodovatelné pracovní příležitosti v různých průmyslových odvětvích, jako jsou lidské zdroje, politika, publikování, školství, neziskové organizace, právo, medicína, komunikace a zpravodajských médií. To otevírá dveře k široké škále volbě povolání a pracovních míst, včetně kulturního poradce, pole servisním technikem, aktivista v oblasti lidských práv, advokát, lobbistou, velvyslanec Spojených národů, přistěhovalectví poradce, multikulturalismus styčný důstojník, nezisková nadace manažer, novinář, komunita dosah režisér a zahraniční korespondent.

Mnoho online možnosti existují pro tento program, což je užitečné pro potenciální studenty v odlehlých oblastech s omezeným přístupem k univerzitě. To také usnadňuje dnešní dospělí studenti se zapsat do tříd prostřednictvím vzdělávacích modulů na dálku. Chcete-li začít hledat pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Společenské vědy
  • Teritoriální studia
  • Africká studia
Studijní obory
  • Společenské vědy (17)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát