Keystone logo

2 Magistr Programy v Profesní vzdělávání Administrativa, obchod a ekonomie 2024

Filtry

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Profesní vzdělávání
 • Administrativa, obchod a ekonomie
Studijní obory
 • Profesní vzdělávání (2)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  Popular degree type

  Popular education type

  Popular locations

  Magistr Programy v Profesní vzdělávání Administrativa, obchod a ekonomie

  Masters of Professional Studies (MPS - profesní magisterské studium) je magisterské studium, jehož cílem je poskytnout posluchačům praktické znalosti v rámci daného oboru. Zatímco ostatní typy magisterských studií jsou zaměřeny více na studium teorie a výzkum, Master of Professional Studies je více zaměřen na praktickou část výuky konkrétních oblastí dané disciplíny nebo je zaměřen na mezioborové studium.

  Co je profesní studium (Professional Studies) administrativy, obchodu a ekonomie? MPS v rámci těchto disciplín většinou vyhledávají uchazeči, kteří by rádi změnili svoje zaměření, posunout svoje odborné znalosti a často se do MPS programů zapisují lidé s praxí, kteří se snaží přizpůsobit dovednosti nejnovějším trendům, nebo jsou to studenti, kteří takto chtějí vstoupit do oboru a budovat si kariéru. K ukončení mnoha MPS programů je potřeba absolvovat asi 30 kreditů/hodin, které jsou rozděleny na klasickou výuku a práci na projektech. V rámci mnoha programů musí studenti absolvovat stáže a povinné praxe. Jednou z výhod MPS je možnost setkat se s vedoucími osobnostmi v daném oboru, ať už ve škole na přednáškách nebo během projektů.

  A podobných výhod těchto magisterských programů existuje mnoho. Studijní programy, které jsou vypisovány na školách po celém světě, jsou vytvořeny tak, aby jejich posluchači získali odborné znalosti marketingu, financí a v rámci mazinárodního obchodu. Je tradiční součástí osnov, že studenti řeší skutečné pracovní problémy. Absolventi programu jsou vyškolení pro plánování, analýzu a mají zkušenosti s řešením mezilidských vztahů.

  Školné a registrační poplatky se program od programu liší. Nejlepší možností, jak zíkat podorobné informace týkající se poplatků spojených se studiem, je kontaktovat přímo školu, kterou jste si vybrali.

  Master of Professional Studies - magisterské studium obchodu - nebo v rámci příbuzného oboru otevírá posluchačům cestu k úspěšné kariéře. Dobré praktické dovednosti jsou jednou z nejdůležitějších vlastností, které jsou vyhledávány u uchazečů o práci ve výzkumech nebo na pozici vývojových pracovníků, manažerů, analytiků, projektových manažerů, účetních a jiných pozic ve státních a neziskových organizacích. Je možné se uplatnit v oblasti vzdělávání dospělých nebo jiných oraganizacích, které pomáhají, stejně tak jako v soukromém sektoru. Mnoho MPS programů se soustředí na udržitelný rozvoj, protože o tuto problematiku se dnes zajímá mnoho společností.

  V naší databázi najdete dlouhý seznam Masters of Professional studijních programů, které jsou vypisovány na celém světě. Mnoho těchto programů je vypisováno online, takže se posluchači můžou věnovat i jiným aktivitám. Níže můžete začít hledat váš program a pokud budete mít jakékoli dotazy, stačí jen vyplnit formulář a spojit se tak přímo s přijímacím oddělením dané školy.