Keystone logo

114 Magistr Programy v Žurnalistika a masová komunikace Žurnalistika 2024

Filtry

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Žurnalistika a masová komunikace
  • Žurnalistika
Studijní obory
  • Žurnalistika a masová komunikace (114)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Magistr Programy v Žurnalistika a masová komunikace Žurnalistika

Hlubší porozumění vašemu oboru lze dosáhnout s magisterským stupněm. Můžete získat intenzivní vzdělávací zkušenosti, které mohou vést k budoucím příležitostem pro zaměstnání.

Co je mistr v žurnalistiky? Jedná se o program, který vyučuje dovednosti ve veřejné komunikaci, aby zahrnoval celou řadu příběhů od aktuálních událostí po pop kultury. Žurnalistika se může aplikovat ve všech typech médií z internetu na tisk a je zapotřebí v tomto světě závislém na internetu. Některé kurzy v tomto programu mohou zahrnovat public relations, branding, marketing a psaní. Můžete absolvovat kurzy, které pokrývají multikulturní otázky po celém světě. Může existovat několik praktických tříd, které vyučují žurnalistiku v reálném prostředí.

Tím, že využijete tento žurnalistický program, můžete se naučit, jak odborně psát a efektivně inzerovat. Můžete se také naučit, jak komunikovat v obchodních a sociálních aspektech vašeho života, poskytovat více příležitostí ke sdílení příběhů komunity.

Máte-li o tento program zájem, obraťte se na školu na informace o cenách a poplatcích. Žurnalistiku lze studovat na mezinárodní scéně. Školy mají často různé kurzy.

Existuje mnoho možností kariéry jako novinář s magisterským vzděláním. Pokud jste vášniví svobodou tisku, zvážit možnost být vyšetřujícím novinářem, reportérem nebo redaktorem novin. Každá z těchto úloh je rychlá a zaměřená na současné časy. Profesionálové v oblasti vztahů s veřejností a specialisté na marketing jsou velmi žádaní, pokud máte zájem o reklamu a obchod. Pokud tyto kariéry nejsou pro vás, zvážíte, zda se stanete technickým redaktorem nebo nezávislým spisovatelem. Spisovatelé sportu, specialisté na sociální média a fotožurnalisté jsou také přijatelnými možnostmi.

Proveďte malý výzkum, abyste našli on-line kurzy a kurzy pro magisterské studium žurnalistiky. Existuje mnoho škol a univerzit, které mají on-line tituly. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.