Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 15 Magistr v Španělština 2024

15 Magistr Programy v Španělština 2024

Přehled

Magisterský titul je určen k získání po dokončení bakalářského titulu. Obecně platí, že vyžadují zhruba dva roky k dokončení a mohou pomoci studentovi získat velmi silné porozumění určité oblasti. Tyto studijní programy mohou být nabízeny v různých oblastech.

Ale přesně to, co je španělský mistr? Tento typ programu je navržen tak, aby studenty naučil o jednom z nejrozšířenějších jazyků na světě. Studenti mohou absolvovat kurzy zaměřené na zlepšení čtení, psaní, mluvení a poslechových dovedností ve španělštině s cílem zlepšit jejich komunikativní schopnosti v těchto jazycích. Další témata zahrnují kulturu a zvyky španělsky mluvících zemí, stejně jako jejich historii, politiku a sociální otázky. Některé programy nabízejí studentům možnost studovat překlad nebo tlumočení, zatímco jiné se mohou soustředit na lingvistické principy, z nichž vychází španělština.

Ti, kteří získají magisterský titul ve španělštině, mohou objevit mnoho výhod. Studenti jsou často schopni zlepšit svou schopnost komunikovat ve více jazycích, což se může ukázat jako užitečné v mnoha možných kariérách. Studium jazyka může také zlepšit kulturní citlivost a mezilidské schopnosti studentů, které jsou užitečné na globálním pracovišti.

Náklady na Master in Spanish se mohou značně lišit v závislosti na struktuře jednotlivých programů. Studenti, kteří by chtěli podrobnější finanční informace, by se měli obrátit na svou vybranou instituci.

Absolvent v španělštině může studentům umožnit pracovat v řadě různých kariér, zejména těch, kteří mají mezinárodní součást. Studenti mohou být schopni stát se překladateli, tlumočníky nebo jazykovými analytiky; Jinou možností je stát se jazykovědcem, který studuje španělštinu.Absolventi mohou také stát se pedagogy, vyučovat španělštinu pro cizí řečníky nebo vyučovat jiný jazyk španělským mluvčím.

Existuje mnoho možností pro tento druh titulu. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Jazyky
 • Španělština
Studijní obory
 • Jazyky (15)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát