Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 45 Magistr v Školní administrativa 2024

45 Magistr Programy v Školní administrativa 2024

Přehled

Pro studenty, kteří se snaží zlepšit své vzdělání a zdokonalit své dovednosti, je magisterský titul společnou cestou. V závislosti na programu a na univerzitě může být tento pokročilý stupeň dosažen v jednom až třech letech a může být dokončen lokálně nebo na dálku.

Co je mistr ve správě školy a co to znamená? Tento stupeň může připravit studenty na vedení škol zítřka tím, že poskytne silné zázemí v etice, legality a osvědčených postupech vzdělávání. Obvykle část studijního plánu zahrnuje práci v reálných školních obvodech spojených s univerzitním programem, kde studenti získají praktické zkušenosti vytvářející podpůrné a úspěšné školní prostředí. Studenti jsou ponořováni do světa školní správy, neboť studují předměty, jako jsou instruktážní metody, vzdělávací technologie a strategie vedení a získávají praktické zkušenosti v reálném světě.

Studenti, kteří dokončí své tituly, jsou obecně připraveni vést školy a vzdělávací programy po celém světě. Studenti mohou získat schopnost podporovat různorodé učební prostředí, posoudit a zlepšit výkon studenta a rozvíjet rozhodující dovednosti v oblasti vedení. Tato kvalifikace nejen připravuje absolventy pro pokročilé vzdělávací kariéry, ale může i další osobní rozvoj.

Snažíte se získat rozpočet na magisterský titul? Existuje mnoho různých faktorů, z nichž mnohé se budou měnit mezi programy. Pro podrobné informace o školném a poplatcích byste se měli obrátit na příslušné školní úřady.

Pro studenty se silným zázemím ve správě škol může být k dispozici několik kariérních cest. Absolventi mohou pokračovat v plnění úkolů, jako jsou ředitelé škol, registrátoři univerzit, školní inspektoři, koordinátoři vzdělávacích programů a řada dalších funkcí v rámci soukromého i veřejného vzdělávání. Další příležitosti pro zaměstnání mohou zahrnovat průmyslová odvětví, jako jsou vzdělávací média, vzdělávací poradenské firmy a řízení podnikového vzdělávání.

Zvyšte kariérní potenciál a získáte nezbytné dovednosti s magisterským vedením školy. Ať je to lokálně nebo na dálku, existuje univerzita, která dokáže uspokojit vaše specifické cíle a vzdělávací potřeby. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Pedagogika
  • Řízení vzdělávacích institucí
  • Školní administrativa
Studijní obory
  • Pedagogika (45)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát