Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte násobek Magistr v Školení soukromých zaměstnanců 2024

1 Magistr Programy v Školení soukromých zaměstnanců 2024

Přehled

Po absolvování bakalářského studia absolvují některý absolventi studia v magisterském studiu. S magisterským studijním programem se studenti stávají více specializovanými než dříve a získávají důkladnější znalosti o vybraných tématech. Mnoho vysokoškolských diplomů vede k vyhlídkám na vyšší platy.

Co je magisterský výcvik v soukromém personálu? Mnoho podniků, zejména v oblasti pohostinství a služeb, vyžaduje školení pro každého zaměstnance. Studenti, kteří absolvují magisterský výcvik v soukromém personálu, se učí, jak takové školení provádět. Kurzy mohou zahrnovat služby, řízení podniku a dokonce i stáže na pracovišti. Některé programy také vyžadují, aby studenti dokončili diplomovou práci. Programy mohou trvat od 14 měsíců do dvou let, v závislosti na počtu hodin, které student absolvuje každý semestr.

Absolventi s magisterským výcvikem soukromého personálu mohou získat vynikající manažerské dovednosti, které zapůsobí na zaměstnavatele. Navíc tito absolventi mají obvykle bezvadné komunikační dovednosti a talent pro informační organizaci.

Vzhledem k tomu, že mnohé univerzity nabízejí tyto magisterské tituly, neexistují žádné náklady na magisterský výcvik v soukromém personálu. Studenti platí různé sazby v závislosti na instituci a státním občanství studenta. Je důležité, aby potenciální studenti s výběrem vysoké školy zkontrolovali potenciální náklady.

Velké společnosti mohou najímat lidi s magisterským výcvikem v soukromém personálu, aby se stali instruktory, vytvářeli a dohlíželi na tréninkové programy na plný úvazek. Jiní absolventi s takovou mírou preferují, aby se stali konzultanty, kteří menší společnosti přinášejí k přepracování svých vzdělávacích programů za krátkou dobu. Mnoho absolventů s magisterským v soukromém personálu Školení pracuje v pohostinství a průmyslu služeb. Existují však také potřeby v oblasti technologií, cestování a dalších odvětví.

Studenti mohou získávat magisterský výcvik v soukromém personálu téměř odkudkoli. Mohou si vybrat z on-line programů, místních univerzit nebo škol po celém světě. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Turismus a pohostinství
  • Pohostinství
  • Školení soukromých zaměstnanců
Studijní obory
  • Turismus a pohostinství (1)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Související studijní obory