Keystone logo

6 Magistr Programy v Právo Řešení sporů Řešení sporů 2024

Filtry

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Právo
  • Řešení sporů
  • Řešení sporů
Studijní obory
  • Právo (6)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Magistr Programy v Právo Řešení sporů Řešení sporů

Magisterský titul může otevřít jinak zavřené dveře v kariéře studenta a poskytnout další vzdělávací růst. Stupeň je také nezbytným požadavkem pro ty, kteří sledují PhD nebo pro určité terénní speciality.

Co je Master v řešení sporů? Program učí efektivní řízení podnikání a řešení konfliktů. Studenti se naučí používat tyto znalosti k řešení problémů s jednotlivci, společnostmi, velkými skupinami a dokonce i mezinárodně. Základy kurzů v oblasti etiky, zprostředkování a vyjednávání pak mohou být rozšířeny o kurzy přizpůsobené jednotlivým studentům. Možné volby kurzu zahrnují sociologii, mezinárodní obchod, psychologii a ekonomiku. Většina programů může být dokončena v jednom až dvou letech a nevyžadují právní stupeň nebo LSAT.

Naučte se zprostředkovat, rozhodovat a vyjednávat s tímto studijním programem. Zatímco tyto dovednosti jsou vynikající pro řešení konfliktů, může student také využít těchto dovedností na pracovišti a při rozhovorech na pozicích, vyjednávání o nárůstu platů a nákupu velkých položek jako jsou domy, jen aby se dotknul několika možností.

Finanční závazek účastníků programu závisí na zvoleném programu. Vyšetřování dostupných programů odpoví na většinu finančních otázek, které má potenciální student před rozhodnutím.

Mistr v řešení sporů je často prospěšný každému, kdo má zájem o veřejný nebo soukromý sektor. Pracovní místa pro řešení alternativních sporů jsou k dispozici jak na domácím, tak i na mezinárodní úrovni pro každého, kdo usiluje o zavedení těchto postupů do své firmy nebo organizace. Zprostředkovatelé, rozhodci nebo zprostředkovatelé jsou všichni životaschopní kariéry pro absolventy. Mnoho souvisejících pozic je k dispozici pro výkon ve vládních organizacích a soudních sálech nebo těch, kteří se snaží vyhnout soudům, jako je rozvodové zprostředkování. Kromě toho může stupeň otevřít dveře pro ty, kteří se zabývají právnickou profesí bez právního titulu.

Vyberte si mezi navštěvujícími třídami na univerzitě nebo flexibilitou online kurzů. Pro další kroky vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.