Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 9 Magistr v Řízení veřejných zakázek 2024

9 Magistr Programy v Řízení veřejných zakázek 2024

Přehled

Lidé, kteří mají zkušenosti se správou smlouvy mohou těžit z získání Master v řízení veřejné zakázky. V rámci tohoto programu studenti získají lepší pochopení povahy komerčních, mezinárodních a veřejných zakázek. Informace uvedené v třídě dává studentům základ pro pochopení federální postupů zadávání veřejných zakázek.

&nbsp

Co je mistr v řízení veřejné zakázky? Řízení zadávání veřejných zakázek je široký obor, a studenti jsou vystaveni různým zásad a metod řízení. Třídy pokrývají vše od právního rámce zakázek technik nákladů a analýzy cen. Studenti by měli získat zvládnutí důležitých terminologie a pojmy používané v oblasti řízení veřejných zakázek.

&nbsp

V následujících letech, kariérní příležitosti se očekává nárůst za správní manažery a administrátory smlouvy.Lidé, kteří získali magisterský titul se mohou těšit na výdělečné činnosti. Pokud jedinci se snaží zajistit manažerské pozice na vysoké úrovni, by bylo rozumné, aby tento program, protože to může zvýšit pracovní příležitosti.

&nbsp

Typický program pro správu veřejných zakázek trvá dva roky. Existuje mnoho škol, které nabízejí tento typ stupně, a náklady se budou lišit od instituce k instituci. Před použitím programů, by studenti měli výzkum školné a poplatky. To jim pomůže rozhodnout se, který program je pro ně vhodná.

&nbsp

Většina absolventů najít práci jako manažeři v oblasti administrativní správy a správci smlouvy. To je také běžné, že lidé, aby se stal součástí manažerského týmu společnosti. Magisterský program poskytuje studentům s praxí v fyzické distribuce a řízení. Jako výsledek, mnoho absolventů zabezpečit pracovní místa v oblasti řízení dodavatelského řetězce a řízení skladu.Vzhledem k tomu, zaměření magisterského stupně je tak široká, mohou studenti uplatnit své schopnosti na širokou škálu profesí.

&nbsp

Mnoho mezinárodních školy nabízejí program, a tam jsou také příležitostí pro studenty dokončit své tituly online. Máte-li zájem ucházet se do školy, vyhledejte váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláři školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.

Přečtěte si více

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Management
 • Řízení veřejných zakázek
Studijní obory
 • Management (9)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát