Keystone logo

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Stavebnictví
 • Řízení stavebních projektů
Studijní obory
 • Stavebnictví (89)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  89 Magistr Programy v Řízení stavebních projektů 2024

   Magistr Programy v Řízení stavebních projektů

   Magisterský titul by mohl být přechod studenta na získání výuky terminálu nebo by mohl být posledním krokem v akademické kariéře po bakalářském studiu. Tyto kurzy mají tendenci trvat někdy od jednoho do šesti let, nejčastěji dva až čtyři.

   Co je řízení projektů v oboru Master in Construction? Tyto tituly jsou obvykle zaměřeny na jednotlivce, kteří chtějí vykonávat kariéru jako manažer stavby, a jako takový často obsahují směs teoretické a praktické práce. Příkladové třídy mohou zahrnovat kurzy řízení rizik, nemovitosti, finanční řízení, trvale udržitelný design a řízení projektů. Vzhledem k profesionální povaze mnoha těchto programů mohou studenti také najít, že jejich spolužáci jsou schopni poskytnout bohaté zkušenostní znalosti, které mohou být zavedeny do praxe ihned po ukončení studia.

   Organizační dovednosti nezbytné pro úspěch manažera jsou často zdokonalovány v průběhu magisterského programu.Znalost financí a designu může také pomoci stávajícím stavebním profesionálům zefektivnit jejich podnikání a přispět k úspěchu jejich organizací.

   Náklady na program jsou důležitým problémem při zvažování vašich možností. Obraťte se přímo na vybrané školy, abyste potvrdili, že získáte co nejpřesnější údaje o výuce.

   Řízení stavenišť a projektů často zahrnuje mnoho komplikovaných obav. Pro velké úsilí jsou tyto povinnosti obvykle rozděleny mezi několik odborníků v oblasti řízení. Rizikoví manažeři například mohou pracovat na vývoji bezpečnostních protokolů, politik zaměstnanců a systémů pojištění s cílem minimalizovat potenciální ztráty a zmírnit jejich nepravděpodobný výskyt. Absolventem programu Master Project in Management může také najít práci konzultanta a pomáhat investorům nebo skupinám určit způsobilost různých konstrukčních snah prostřednictvím přístupu zaměřeného na data a znalostí finančních trhů.

   Podpora vzdělávání může být klíčem k uvolnění potenciálu vašeho stavebního zážitku. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.