Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 19 Magistr v Řízení rozvoje 2023

19 Magistr Programy v Řízení rozvoje 2023

overview

Po absolvování bakalářského studia je absolvování magisterského studia ideální pro vysokoškolské vzdělávání a vzdělávání v dané oblasti. Mnoho kariér a pozice na vyšší úrovni vyžaduje absolvování magisterského studia.

Studenti, kteří se zajímají o sociální politiku, se mohou zajímat o to, co je Master v řízení rozvoje. Tento stupeň připravuje absolventy k vedení organizací a institucí v oblasti rozvoje a veřejné politiky. Studijní témata mohou zahrnovat financování a výzkum, plánování projektů, lidské zdroje, udržitelnost, mezinárodní ekonomiku a vedení. Mnoho kurzů také zahrnuje základní instrukce o operační teorii o tom, jak se vývojové práce daří v širších globálních kontextech. Některé programy mají předpoklady pro absolvování těchto základních znalostí.

Absolventské programy v oblasti řízení rozvoje poskytují studentům řadu praktických dovedností. Jednou z primárních dovedností je schopnost analyzovat a kriticky hodnotit sociální a hospodářskou politiku. Další dovednosti zahrnují výzkum, vedení a strategie řízení.

Takové programy obecně trvají nejméně 12 měsíců k dokončení a některé jsou v průběhu dvou let. Některé univerzity nabízejí magisterské programy v oblasti řízení rozvoje na částečný úvazek.

Master in Development Management může vést ke kariéře s různými institucemi. Absolventi mohou najít práci jako poradci, konzultanti nebo specialisté na mikrofinancování, například pracovat s veřejnými, soukromými a neziskovými agenturami. Patří mezi ně banky, vlády, mezinárodní subjekty, jako jsou OSN nebo Světová banka, nevládní organizace, organizace sociálního podnikání, náboženské misionáři a podobně. Aplikací teorie a praxe pracují vývojoví manažeři na dosažení udržitelného úspěchu při zavádění veřejné politiky a sociálních iniciativ s cílem zlepšit pohodu lidí a planety. Mnohé magisterské programy zahrnují vytváření sítí a budování kariéry jako součást jejich učebních osnov, takže studenti mají dobré vztahy k zajištění zaměstnání po dokončení studia.

S mezinárodní rolí tohoto titulu, programy jsou nabízeny po celém světě. Některé mohou být k dispozici jako online kurzy. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

read_more

filters

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Management
 • Řízení rozvoje
fields_of_study
 • Management (19)
  • back_to_main_category
  locations
  find_more_locations
  degree_type
  duration
  study_pace
  teaching_languages
  teaching_languages
  study_format