Keystone logo

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Obchodní podnikání
 • Obchodní management
 • Řízení malých podniků
Studijní obory
 • Obchodní podnikání (7)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

7 Magistr Programy v Řízení malých podniků 2024

  Magistr Programy v Řízení malých podniků

  Magisterský titul je dvouletý titul často získaný po ukončení bakalářského programu. Poskytuje vám důkladnější a důkladnější znalosti o vašem oboru a může vám otevřít nové možnosti kariéry.

  Co je Master in Small Business Management? Tento stupeň by mohl být vozidlem pro všechny nástroje, které potřebujete pro úspěšné fungování malého podniku. Mohl by vám dát nové znalosti o typech marketingových, finančních a lidských zdrojů, které potřebujete k udržení malého podnikání na špici svého oboru. Zaměřuje se na technologii, řízení a vedení a prodeje vám pomohou získat a zůstat ziskové ve vašich obchodních jednáních.

  Existuje mnoho výhod pro Master v řízení malých podniků jak pro váš profesní život, tak pro váš osobní život. Mohli byste se naučit dovednosti, jako je řízení času, organizace a řízení peněz, které by mohly sloužit ke zlepšení vašeho okolí.

  Náklady na magisterský program závisí na několika faktorech, včetně umístění a instituce. Zeptejte se s vámi, abyste zjistili, jaké náklady přicházejí a jaké jsou tyto náklady.

  Kariéra v malých obchodech je bohatá, a vy byste měli mít možnost vybrat si magisterský titul. Můžete si zvolit zahájení vlastního malého podnikání, prodej výrobku nebo služby přímo spotřebitelům. Nebo se můžete rozhodnout, že stáváte se poradcem pro další malé firmy, je lepší volbou. Existují příležitosti i v podnikové sféře, jako například ředitel marketingu ve společnosti, která prodává produkty malým podnikům. Vládní kariéry, jako je účetní manažer s organizací, která pomáhá malým podnikům, by mohla být vynikajícím způsobem.

  Pravděpodobně zjistíte, že Master in Small Business Management je dostupný v blízkosti místa, kde se nacházíte, bez ohledu na to, na jakém koutu světa jste, včleněním těchto programů do mnoha online katalogů kurzů. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.