Keystone logo

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Administrativa
 • Lidské zdroje
 • Řízení lidských zdrojů
Studijní obory
 • Administrativa (227)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

227 Magistr Programy v Řízení lidských zdrojů 2024

  Magistr Programy v Řízení lidských zdrojů

  Magisterský titul je globálně uznávaný akademický úspěch, který rozvíjí dovednosti získané v příbuzném bakalářském studijním programu. Studenti přijatí do magisterských studijních programů obecně již dokončili kurzy vyššího vzdělávání v celé řadě oborů, mimo jiné včetně historie, humanitních oborů, angličtiny, základní matematiky, filozofie, výtvarného umění, teologie a společenských věd.

  Co je to Master v řízení lidských zdrojů? Tento přísný program obvykle trvá jeden až dva roky, aby dokončil a učí studenty o široké škále kompetencí souvisejících s lidskými zdroji, které jsou pro společnosti po celém světě velmi žádoucí. Kromě toho, že poskytuje přehled o celosvětovém podnikovém prostředí, tento důkladný studijní program učí studenty o personálních technikách a úvahách, různých způsobech, jak se stát efektivním vůdcem, jak dělat důležitá rozhodnutí týkající se pracovní síly a jak plnit potřeby lidských zdrojů společností snaží se to udělat v dnešním moderním obchodním světě.

  Studenti, kteří úspěšně absolvovali program Mistr v oblasti řízení lidských zdrojů, jsou připraveni pracovat v mimořádně širokém okruhu konkurenčních globálních společností a mohou často dostávat vyšší plat než jejich méně vzdělaní kariérní konkurenti.

  Náklady na získání magisterského řízení v oblasti řízení lidských zdrojů se podstatně liší od školy do školy a geografického regionu, proto doporučujeme, aby se zainteresované studenty obrátily na každou jednotlivou školu, která je předmětem zájmu, o příslušné výukové informace.

  Úspěšní absolventi programu Master in Human Resource Management jsou připraveni na širokou škálu dobře placených pozic. Mnozí pokračují v práci jako poradci v oblasti lidských zdrojů, manažeři, specialisté a obchodní analytici, zatímco jiní vykonávají práci jako pracovní vztahy nebo odborníci na řízení výkonnosti, personální odborníky nebo odborníky na získávání talentů a manažery.

  Pokud mistři v řízení lidských zdrojů znějí jako něco, o čem byste chtěli slyšet víc, prozkoumat bohaté vzdělávací příležitosti, které jsou k dispozici na celém světě pomocí rozsáhlé databáze Masterstudies. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.