Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 11 Magistr v Čínská filologie 2024

11 Magistr Programy v Čínská filologie 2024

Přehled

Magisterský titul přichází s mnoha výhodami, jedním z největších je pokročilé znalosti ve vybrané oblasti studia. Postgraduální studium má potenciál rozšířit možnosti kariéry a urychlit jejich rozvoj.

Co je mistr v čínských studiích? Tento program se zaměřuje na vzdělávání jedinců o čínské kultuře minulosti a současnosti. Díky četným jazykům, dialektům, historii a politice je čínská kultura bohatá a pestrá. Z tohoto důvodu se kurzy mohou zaměřit na řadu disciplinárních pohledů, které mají za cíl rozvíjet znalosti a porozumění žákům o Číně tak, jak kdysi, ao zemi, jaká je dnes. Navíc mohou instruktoři usilovat o to, aby čínské filozofie a přesvědčení byly v globálním kontextu pro důkladnější a relevantnější porozumění.

Jednotlivci, kteří absolvují titul v této oblasti, mají tendenci odejít s mnoha pozitivními rysy, jako je hlubší pochopení kultur a lidí, které nejsou jejich vlastními. Mohou také prokázat mnohojazyčné schopnosti, stejně jako silné odůvodnění a analýzu. Každá z těchto vlastností může být prospěšná v různých oblastech a v osobním životě.

Náklady na studium v ​​čínštině se liší od školy do školy a závisí na mnoha faktorech. Kde se škola nachází, zda jsou kurzy online nebo ve třídě, a délka trvání programu mohou mít vliv na celkové náklady.

Jedinci, kteří získají titul ve studiu čínské kultury, mohou mít překvapivý počet kariérních možností. Mnoho funkcí vyžaduje dovednost, kterou mají studenti oboru, a absolvent může najít lukrativní příležitosti ve vládních agenturách, akademických institucích a firmách po celém světě. Některé tituly absolventů programu mohou mít překladatel, zahraniční diplomat, tlumočník, zahraniční zpravodaj, mezinárodní marketingový specialista, finanční poradce nebo zahraniční konzultant / analytik.

Mnoho různých univerzit nabízí studium v ​​čínštině, ale kde se studenti rozhodnou jít, závisí na jejich umístění a plánu. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Humanitní vědy
  • Jazykověda
  • Čínská filologie
Studijní obory
  • Humanitní vědy (11)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát