Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte násobek Magistr v Ústavní právo 2024

1 Magistr Programy v Ústavní právo 2024

Přehled

Magisterský titul je postgraduální stupeň, který si studenti mohou zvolit, až po obdržení bakalářského studia. Tento stupeň může pomáhat jednotlivcům vylézt po žebříčku v jejich kariérech, nebo pokračovat v pokročilejších kariérech celkově vylepšením požadovaných dovedností pro danou kariéru.

Co je magister v ústavním právu? Tento stupeň zahrnuje hloubkové studium ústavního práva, protože se týká ústavy Spojených států. Během absolvování kurzů budou účastníci tohoto studijního programu muset zvládnout řadu předmětů, jako jsou lidská práva, americký právní systém jako celek, správní právo, mediální právo, federální soudní spory a právní zdůvodnění a psaní. Každý z těchto předmětů slouží k posílení dovedností učenců v oblasti soudních sporů a připravuje je pro budoucí kariéry v právní oblasti.

Během studia si studenti mohou vybudovat mnoho dovedností, jako jsou deduktivní uvažování, psaní a výzkumné schopnosti, které jim pomohou později ve své kariéře. Tyto dovednosti mohou také pomoci účastníkům programu v jejich každodenním životě tím, že jim umožní lépe komunikovat a komunikovat s ostatními o širším spektru témat.

Výdaje na školné pro tento program se liší mezi různými zeměmi a institucemi. Proto je nutné, aby zainteresované strany prošetřily náklady na kurzy před tím, než se zavázaly, že budou mít nějakou školu na svém seznamu, a také dobu, kterou bude potřebovat k dokončení programu.

Dokončením tohoto magisterského studijního programu mohou studenti, kteří získají tuto úroveň dovedností v ústavním právu, mít velmi mnoho profesních příležitostí, které jim budou otevřeny. Některé studijní volby, které by studenti mohli očekávat po ukončení studia, by měli zahrnovat právní novináře, právního poradce, učitele nebo profesora historie nebo práva a odborníka na dodržování předpisů. Tyto kariérní příležitosti pokrývají širokou škálu průmyslových odvětví, což usnadňuje absolventům získat pozici, které skutečně požívají.

Studenti, kteří mají omezené plány, se mohou rozhodnout navštívit požadované kurzy pro tento magisterský program on-line, ale určitě stále existují možnosti pro místní nebo mezinárodní učení. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Právo
  • Správní právo
  • Ústavní právo
Studijní obory
  • Právo (1)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Související studijní obory