Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 4 Magistr v Údržba budov 2024

4 Magistr Programy v Údržba budov 2024

Přehled

Po absolvování vysokoškolského studia mohou studenti dosáhnout svého magisterského vzdělání. Zatímco to může trvat dva nebo více let dokončit, další pokročilé vzdělání může dát studentovi možnost se specializovat na preferovanou oblast studia.

Co je Master v údržbě budov? Vzhledem k tomu, že inovační technologie je i nadále začleněna do návrhů budov, může tento pokročilý stupeň poskytnout absolventům informace potřebné pro udržení zdravých, energeticky úsporných budov. Navíc studovat prvky udržitelného architektonického designu mohou studenti také trávit čas tím, že se soustředí na to, jak lidé komunikují s prostředím budov, maximalizují zdraví a komfort pro obyvatele. Jiné kurzy v rámci tohoto titulu se mohou zaměřit na vládní regulaci, stavební předpisy a otázky životního prostředí.

Absolventi se často naučí, jak maximalizovat výkonnost budov, včetně přidáním upgradů na budovy, které nebyly původně navrženy pro efektivní využívání zdrojů. Mohou zvýšit písemné a slovní komunikační dovednosti a schopnost vysvětlit složité technické detaily regulačním orgánům nebo jiným zúčastněným stranám, které nemají technické zázemí.

Náklady na dokončení postgraduálního studia se mohou lišit v závislosti na délce studijního programu, umístění školy, druhu nabízeného obsahu a zda jsou kurzy pořádány v areálu nebo na dálku. Náklady mohou být také ovlivněny v závislosti na pověsti školy ve vybraném oboru.

Absolventi se mohou stát manažery komerčního vlastnictví, vedoucí stavební inženýři nebo ředitelé údržby jednotlivých budov až po rozsáhlé komplexy s víceúčelovými strukturami, které zahrnují různé generace technologií. Jiní se rozhodnou být konzultanty s architektonickými nebo inženýrskými firmami, které se specializují na nové stavební nebo rekonstrukční projekty. V kombinaci se zájmem o řízení obchodu se mohou absolventi stát vlastníky a generální ředitelé svých vlastních architektonických nebo inženýrských firem. Se zájmem o práci ve veřejném sektoru se absolventi mohou připojit k oddělením vládních budov jako vedoucí analytici, regulátoři nebo správci dodržování předpisů.

Absolventské tituly mohou být získány osobně, online nebo v kombinaci s praxí a studentskými poradenskými příležitostmi. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Stavebnictví
  • Stavební služby
  • Údržba budov
Studijní obory
  • Stavebnictví (4)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát