Keystone logo

36 MA Programy v Pedagogika Učení Vzdělávání učitelů 2024

Filtry

Filtry

  • MA
  • Pedagogika
  • Učení
  • Vzdělávání učitelů
Studijní obory
  • Pedagogika (36)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MA Programy v Pedagogika Učení Vzdělávání učitelů

Mnozí studenti se rozhodnou vstoupit do postgraduálního studia po získání bakalářských titulů. Osoba, která sleduje postgraduální vzdělání, začne získávat titul Master of Arts (MA). Poté mohou studenti pokračovat v doktorském studiu nebo se rozhodnout vstoupit do pracovního procesu. Kariérní příležitosti se často zlepšují s magisterským vzděláním.

Co je MA v pedagogickém vzdělávání? Tento magisterský studijní program je určen k dalšímu vzdělávání osob, které mají oba bakalářské tituly a zkušenosti vyučující ve třídě. Zaměřuje se na další profesní rozvoj, kurzy se zaměřují na vzdělávací výzkum a teorii a politiky učebních osnov. Jiné kurzy se liší v závislosti na tom, kterou specializaci si student zvolí. Některými příklady jsou rané dětství, vědecké vzdělávání, matematika a učitelé v průmyslu.

Pedagogové, kteří se zabývají magisterským vyučováním učitelů, často zlepšují své znalosti o vzdělávacích technologiích a učí se o nových technikách pro motivaci studentů. Absolventi obvykle zlepší své řízení času a organizační schopnosti, které mohou být užitečné ve všech aspektech života.

Na vysoké škole nebo univerzitě se student rozhodne navštívit, stejně jako jeho umístění, faktory, kolik stojí magisterský stupeň. Studenti mohou rovněž zvážit délku trvání programu a zda mají nárok na jakékoli stipendia nebo granty.

Lidé, kteří absolvují magisterské umění v oblasti vzdělávání učitelů, obvykle již vyučují na základní, střední nebo vyšší úrovni. S tímto postgraduálním studijním programem mohou učitelé získat podporu na vyšších stupních nebo kariéry, jako je například akademický ředitel nebo vysokoškolský profesor. K dalším možnostem patří práce jako školní poradce, ředitel nebo děkan. Někteří absolventi se mohou stát dokonce vzdělávacími koordinátory pro zoologické zahrady, muzea nebo jiné oblíbené výlety.

Zatímco někteří se rozhodnou získat své vzdělání učitelů osobně, mnozí hledají on-line kurzy, které jim umožní flexibilitu pokračovat ve výuce při práci na vlastním vzdělání. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.