Keystone logo

4 MA Programy v Vizuální Komunikace v Spojené království pro 2024

Filtry

Filtry

  • MA
  • Spojené království
  • Žurnalistika a masová komunikace
  • Komunikace
  • Vizuální Komunikace
Studijní obory
  • Žurnalistika a masová komunikace (4)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Popular degree type

Popular study format

Popular education type

MA Programy v Vizuální Komunikace

Jste nadšení pro umění, design a technologie? Máte talent na vyprávění příběhů prostřednictvím vizuálů? Pokud ano, titul v oboru vizuální komunikace by pro vás mohl být perfektní! Spojuje světy designu, umění, technologie a komunikace a vytváří silný vizuální obsah, který zaujme a ovlivní publikum.

Během studia se ponoříte do vzrušující a rozmanité škály předmětů. Naučíte se vše od grafického designu a ilustrace po fotografii, marketing a vizuální vyprávění příběhů. Toto všestranné vzdělání vás připraví vyniknout v různých kreativních odvětvích a rolích.

Titul v oboru vizuální komunikace otevírá svět naplňujících a kreativních kariérních příležitostí. Umožňuje vám vyjádřit svůj umělecký talent a zároveň mít skutečný dopad na životy lidí. Představte si, že navrhujete elegantní, uživatelsky přívětivé webové stránky nebo vytváříte poutavé reklamy, které osloví spotřebitele.

Nebo vás možná více přitahuje výroba fascinujících animací nebo pořizování dechberoucích fotografií. Ať už je vaše vášeň jakákoli, titul vizuální komunikace vás vybaví dovednostmi a znalostmi potřebnými k úspěchu.

UK, Spojené království je více než 300 let a zahrnuje čtyři skutkové národů: Anglie, Skotsko, Wales a Severní Irsko. Spojené království bylo centrem vzdělanosti za posledních 1000 roků a má mnoho starobylých a významné univerzity. Zahraniční studenti tvoří významný podíl studentů na britských univerzit.

MA je magisterský titul udělen ke studentům, kteří dokončili program, studovat humanitní obory nebo výtvarných umění předměty jako historie, komunikace, filozofie, teologie nebo anglicky. Mistr míry umění typicky vyžaduje ročníkové práce, výzkum a písemné zkoušky.