Keystone logo

17 MA Programy v Právo Politika Veřejná politika 2024

Filtry

Filtry

  • MA
  • Právo
  • Politika
  • Veřejná politika
Studijní obory
  • Právo (17)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MA Programy v Právo Politika Veřejná politika

Vydělávat Master of Public Policy je skvělou volbou pro jednotlivce, kteří chtějí pomoci při řešení složitých politických otázkách vlády dnes a usilovat o kariéru, která může mít vliv na svět. Jakmile se absolvent s MA ve veřejné politice, jednotlivci jsou vybaveny tak, aby obhájci změny na širokou škálu naléhavých globálních problémů.

Mnoho potenciálních studentů se často ptají, co je MA ve veřejné politice? Tento stupeň zahrnuje posouzení různých politických systémů, společnosti a ekonomiky, s cílem porozumět a pomoci vyřešit problémy, kterým čelí vlády, neziskové organizace a podniky ze soukromého sektoru. Mnoho institucí mají programy, které pokrývají stejné obecné předměty, jako je finanční řízení, politických institucí a politické procesy, ale mnoho studentů se zaměřují na dílčí specializace. Některé možnosti jsou mezinárodní vztahy, etické rozhodování, USAprávo a spravedlnost, a sociální a environmentální politiky.

Míra veřejné politiky je přínosná pro každého, kdo se zajímá o kariérní postup ve vládě, neziskové nebo obchodní politiky. Existuje široká škála možností, samozřejmě, ze kterých si můžete vybrat a stupeň lze nastavit jeden odlišuje od ostatních uchazečů o zaměstnání. V některých případech, titul v oboru veřejné politiky může být předpokladem pro konkrétní práci.

Mnoho institucí po celém světě nabízejí programy veřejné politiky, a náklady se mohou značně lišit. Každý, kdo zájem o pokračování MA ve veřejné politice by se měli obrátit na konkrétní školy o jejich poplatky kurzů a náklady na registraci.

Lidé, kteří absolvují s Master of Public Policy můžete najít práci na mnoha místech. Analytik politika je jednou z možností. Ostatní profesní dráhy patří ekonomický poradce, zákonodárce, urbanista městského správce a protiteroristický poradce.Někteří absolventi se také rozhodnout učit nebo dělat výzkum.

Zájemci by měli zkoumat jejich možnosti pomocí našeho rozsáhlé databáze jako skvělé místo pro start. Existuje celá řada vysoce kvalitních on-line stupňů, které mohou být perfektní pro studenty, kteří vyžadují flexibilitu. Hledání programu dole a kontaktujte přímo přijímací kanceláři školy podle svého výběru vyplněním vedení ve formě.