Keystone logo

25 MA Programy v Pedagogika Výzkum vzdělávání 2024

Filtry

Filtry

  • MA
  • Pedagogika
  • Výzkum vzdělávání
Studijní obory
  • Pedagogika (25)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MA Programy v Pedagogika Výzkum vzdělávání

Magisterský titul je výsledkem tvrdé práce a dlouholetého studia prostřednictvím programu absolventa. Rovněž může kvalifikovat absolventy jako odborníky v oboru nebo jim poskytnout potřebnou práci, aby získali doktorský titul.

Co je MA ve vzdělávacím výzkumu? Jedná se o absolventský titul, který pomáhá zlepšit lidské výzkumné a analytické schopnosti, aby mohli najít zaměstnání v pracovní síle. Absolventi by měli také mít důkladnou znalost výzkumných a analytických postupů a jak provádět vlastní výzkum v praktickém prostředí. Požadované kurzy v tomto programu mohou zahrnovat sběr dat, statistiky, organizační teorii a návrh hodnocení.

Ti, kteří mají diplom v oblasti vzdělávání, by měli mít možnost absolvovat práci. Prostřednictvím své absolventské práce by studenti měli také zlepšit své komunikační, prezentační, organizační a týmové dovednosti, které jsou vyhledávanými rysy v oblasti výzkumu vzdělávání.

Náklady jsou důležitým faktorem, který je třeba porozumět před zapojením do školy. Některé faktory, které mohou ovlivnit náklady, mohou zahrnovat jednotlivou školu a pokud se student může zavázat k prezenčnímu studiu. Je moudré oslovit školu a získat další informace.

Lidé s vysokoškolským vzděláním by neměli mít žádné problémy najít práci v různých oblastech. Někteří mohou být spokojeni s tím, že pracují v akademické oblasti na univerzitách a školních obvodech, zatímco jiní mohou nalézt více naplňující práci na neziskových organizacích nebo společnostech. Některé volby povolání zahrnují koordinátora výzkumu, vedoucího výzkumníka, správce vzdělávání, analytika dat a poradce pro měření. S časem stráveným v práci by absolventi měli vidět nárůst svého potenciálu výdělků, zejména pokud jsou ochotni hledat vedoucí úlohy v rámci své organizace.

Výzkumné programy online vzdělávání jsou dostupné po celém světě. Tyto programy jsou určeny pro studenty, kteří nemohou splnit požadavky tradičního programu kolejí. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.