Keystone logo

18 MA Programy v Výuka jazyků 2024

Filtry

Filtry

 • MA
 • Pedagogika
 • Učení
 • Výuka jazyků
Studijní obory
 • Pedagogika (18)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

  MA Programy v Výuka jazyků

  Po absolvování bakalářského studia mnoho studentů absolvuje postgraduální magisterský titul. To obvykle vyžaduje od jednoho do dvou let studia. Mistr umění může být udělen v každém z mnoha vysokoškolských předmětů.

  Co je MA v jazykové výuce? Rychle se rozšiřující pole postgraduálního studia, výuka jazyků je výukou cizího nebo jinak neznámého způsobu komunikace se studenty. Globalizace učinila tekutinovou komunikaci zásadní pro mezinárodní obchod a politiku. Angličtina se stala lingua franca pro mnoho průmyslových odvětví, jako jsou letecké společnosti a vzdělávání. Kromě toho většina uživatelů znakové řeči není schopna bez ní komunikovat a tlumočníci jsou proto nezbytní pro spojení s ostatními. Ti, kteří mají schopnost vyučovat v těchto oborech, jsou potřební v mnoha průmyslových odvětvích.

  ŘO v ​​jazykové výuce rozvíjí komunikaci, životně důležité dovednosti jak ve vaší kariéře, tak i mimo ni. Obvykle se také učíte užitečné metody výuky a návrh plánu výuky v těchto programech.

  Nejlepší způsob, jak stanovit náklady na magisterský studijní pobyt v jazykové výuce, je rozhodnout, jaký typ programu chcete studovat a přímo kontaktovat školu. Dostupné programy mohou zahrnovat kurzy online nebo bydlet doma. Nezapomeňte na úvahy, jako jsou náklady na dojíždění při plánování.

  Master of Arts v jazykové výuce dělá výuku práce nejvíce logické pronásledování. Učitelé s pokročilou kvalifikací pro výuku angličtiny se stávají v poptávce v neanglofonních zemích. Dokonce i v anglicky mluvících zemích můžete obecně najít práci, která vyučuje angličtinu přistěhovalcům. Může být také možné, abyste získali práci jako tlumočník nebo výzkumný pracovník.

  Programy výuky jazyků najdete v institucích po celém světě. V závislosti na univerzitě, můžete mít možnost studovat on-line nebo na částečný úvazek. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.