Keystone logo

17 MA Programy v Pedagogika Učení Výtvarná výchova 2024

Filtry

Filtry

  • MA
  • Pedagogika
  • Učení
  • Výtvarná výchova
Studijní obory
  • Pedagogika (17)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MA Programy v Pedagogika Učení Výtvarná výchova

Master of Arts (MA) je postgraduální titul, který často následuje bakalářský titul. Programy obvykle trvají od jednoho do tří let. Poté někteří absolventi vstupují do pracovních sil, zatímco jiní se rozhodnou pokračovat ve vzdělání zadáním doktorského programu.

Co je MA v uměleckém vzdělávání? Studenti studují řadu témat při získání magisterských titulů v tomto oboru. Většina programů učí koncepty a teorie v umělecké výchově, včetně národních a mezinárodních témat a výzkumu fakulty. Některé vysoké školy a vysoké školy také poskytují studentům kurzy, které popisují metodiky výzkumu, studijní aktivity a strategie pro plánování a hodnocení učebních osnov. Jednotlivci budou trávit svůj čas zkoumáním různých metod výuky umění s využitím kombinace uměleckých materiálů, metod hodnocení a vzdělávacích technik.

Jednotlivci, kteří absolvují magisterské studium výtvarné výchovy, se často učí dovednosti, které jim pomáhají jak v pracovní síle, tak mimo ni, jako je vedení, kritické myšlení a lepší komunikace. Získání pokročilého stupně potenciálně také vytváří lepší pracovní příležitosti.

Náklady na absolvování programu uměleckého vzdělávání se liší podle země a vzdělávací instituce, kterou student zvolí. Některé programy jsou delší než jiné, což také ovlivňuje celkovou cenu.

Pro absolventy programů výtvarné výchovy je k dispozici řada kariérních cest. Jednotlivci se mohou stát učiteli umění u dětí, dospívajících i dospělých. Jiní se mohou rozhodnout pracovat jako ředitelé kurikula. Pro ty, kteří nechtějí vyučovat na plný úvazek, možná patří možnost pracovat jako kurátor muzea nebo provozovat umělecké studio. Někteří absolventi se mohou stát plnohodnotnými profesionálními umělci a jiní se mohou rozhodnout doplnit své zaměstnání na plný úvazek jako umělci na částečný úvazek, kteří vykonávají provizní práci.

Studenti, kteří chtějí vstoupit do programů výtvarné výchovy, najdou je na vysokých školách a univerzitách v mnoha zemích po celém světě. Některé instituce také poskytují možnosti e-learningu. Chcete-li začít, projděte si níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle vašeho výběru vyplněním formuláře o předání.