Keystone logo

67 MA Programy v Humanitní vědy Akademické psaní a rétorika Umělecké psaní 2024

Filtry

Filtry

  • MA
  • Humanitní vědy
  • Akademické psaní a rétorika
  • Umělecké psaní
Studijní obory
  • Humanitní vědy (67)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MA Programy v Humanitní vědy Akademické psaní a rétorika Umělecké psaní

ŘO nebo Master of Art je druh stupně, který může být dokončen za jeden až tři roky. Obecně sledované po dokončení bakalářského titulu, tento druh pověření naznačuje, že student získal hluboké znalosti o svém nebo její zvolené oblasti. K dispozici jsou studijní programy v mnoha různých předmětech.

Možná jste zvědaví: Co je MA v tvůrčí práci? Tento stupeň se zaměřuje na tvorbu děl, jako jsou romány, povídky, poezie, eseje, články, novely, flash fikce, scénáře, skripty a další formy psaní. Můžete se dozvědět o důležitých pojmech, jako je charakterizace, pohledu, vývoj spiknutí, strukturování a vyprávění, stejně jako drobné detaily jako gramatika a interpunkce. Další témata zahrnují literární analýzu a narážky. V jednom z těchto programů se může stát, že budete muset číst celou řadu děl nebo předložit vlastní dílo do dílny.

Mnoho výhod může být k dispozici prostřednictvím jednoho z těchto programů. Nejvýznamnější je šance zlepšit své schopnosti psát a zvýšit určité technické dovednosti, které jsou užitečné v profesionálním světě. Navíc tento druh programu může poskytnout cenné poznatky o tom, co činí určité typy psaní efektivnější než jiné.

Náklady na MA v kreativním psaní mohou záviset na řadě potenciálních faktorů. Ujistěte se, že jste se obrátili na zvolenou instituci a požádali je o přesné a aktuální finanční informace. Přijímací důstojníci mohou poskytnout podrobný rozpis výuky, poplatků a dalších výdajů.

Jaká kariéra může být realizována s tvůrčí psaní MA? Mnozí studenti se stávají spisovateli, dramatiky, esejisty, scénáři, básníky nebo autory; Jiní používají své psací schopnosti v řadě dalších odvětví. Absolventem se může stát také literární analytik, učitel angličtiny, recenzent knihy, knihovník nebo redaktor.Práce pro vydavatele nebo literární agenturu je další možností.

Jste připraveni začít? Projděte si níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním vyplněného formuláře.