Keystone logo

19 MA Programy v Udržitelnost Udržitelnost 2024

Filtry

Filtry

 • MA
 • Udržitelnost
 • Udržitelnost
Studijní obory
 • Udržitelnost (19)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  MA Programy v Udržitelnost Udržitelnost

  Dosažení magisterský titul je cíl pro mnoho lidí. Více ročníkovou práci do hloubky, než je nabízen v bakalářské programy. Pokračování tohoto stupně může pomoci jednotlivcům získat větší znalosti a dovednosti nezbytné pro další lukrativní kariéru a zvýšené hladiny odpovědnosti.

  Co je MA v udržitelný rozvoj? Mistr je v programech udržitelnosti jsou často interdisciplinární. V závislosti na jejich zájmy, mohou studenti zvolit zaměřit se na různé oblasti koncentrace. Některé programy jsou zaměřeny směrem k humanitních, společenských věd a plánování, a mohou být vhodné zejména pro zájemce v oblasti výzkumu a akademické obce. Jiní jsou vhodnější pro studenty, kteří chtějí lépe porozumět udržitelnosti, neboť se týká ekonomiky, přírodních a technických věd.

  Existuje celá řada důvodů, proč lidé se rozhodnou pokračovat magisterské tituly v udržitelnosti. Jedním z nich je, že se jedná o nově vznikající oblasti.Studenti, kteří získají tento titul, může mít zvýšený počet pracovních příležitostí a možností kariéry. Pokračování MA v udržitelnosti mohou také naučit důležité při řešení problémů a kritické myšlení, které jsou snadno přenositelné do mnoha typů pracovních míst.

  Náklady na získání MA v udržitelný rozvoj se liší od institucí, umístění a dobu trvání programu. Existuje mnoho možností, a to je velmi vhodné budoucí studenti ověří veškeré náklady a poplatky, předtím než do školy. V rozhovoru s přijímacím úředníkem je často nejlepší způsob, jak to udělat.

  Absolventi se mohou ocitnout ve vysoké poptávce. Obě firmy veřejného a soukromého sektoru pokračovat jedinců s tímto stupněm. Regulační a vládní agentury jsou dva potenciální zaměstnavatelé, jako jsou energetika, doprava, rozvoj nemovitostí a stavebních firem.Velké korporace ve všech typech průmyslových odvětví, včetně automobilového průmyslu, technologií, maloobchodu a zemědělství může mít divize za úkol, kterým se stanoví a prosazování udržitelných postupů.

  Existuje mnoho škol po celém světě, které nabízejí tento stupeň. Pomocí našich komplexní databáze vám pomůže zúžit vhodných možností. Studenti s omezenou flexibilitu, může chtít, aby výzkum on-line kurzů stejně. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.