Keystone logo

2 MA Programy v Právo Trestní právo Trestní právo 2024

Filtry

Filtry

  • MA
  • Právo
  • Trestní právo
  • Trestní právo
Studijní obory
  • Právo (2)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MA Programy v Právo Trestní právo Trestní právo

Magisterský titul je absolvent titul typicky získal poté, co studenti absolvovali bakalářský titul. Master of Arts (MA) lze získat v různých oblastech a obvykle vyžaduje vyšetření, výzkum papír, práce nebo projektu, které mají být provedeny před titul se uděluje. Programy obvykle trvat jeden až dva roky.

Co je MA v trestní justici? Tento studijní program je obvykle je vhodná pro studenty, kteří chtějí pokračovat ještě vyšší stupeň v oblasti trestního práva. Celoroční se může vztahovat na výběr témat, jako je etika, právo a společnost, správu trestního soudnictví, organizační chování a další. Práce je často nutné být napsán před maturitou. Celý program trvá přibližně rok a půl dokončit. Je to užitečné zejména titul pro ty, kteří chtějí pokračovat v doktorát.

Vydělávat magisterský titul poskytuje studentům ještě důkladnější pohled do systému trestní justice.Pokročilý stupeň mohou absolventi konkurenceschopnější v profesní oblasti. MA je obzvláště vhodný jako brána míry pro ty, kteří hledají více dalšího vzdělávání.

Náklady na vydělávat magisterský titul v oboru trestního práva se liší v závislosti na instituci a délce programu. Studenti jsou vedeni k kontaktovat přijímací kancelář pro svůj program volby s cílem zjistit aktuální ceny školné a další náklady spojené s vydělávat na jejich míru.

Přestože vydělávat MA v trestní justici je ideální pro ty, kteří chtějí pokračovat v doktorát, absolventi mohou být schopni najít práci brzy po dokončení studia. Každý justice kariéra zločince má určité požadavky, které musí být splněny, ale možná pozice patří dodržování důstojník, počítačové forenzní, policejní důstojník, místa činu vyšetřovatel, kriminalisty a činidlo v DEA, ATF, CIA a další.Tím, že sleduje i vyšší stupně, absolventi mohou také nárok na pracovní místa jsou právníci, soudci a další činovníci v systému trestní justice.

On-line kurzy v trestním soudnictví, může být k dispozici pro zahraniční studenty, aktuální profesionály nebo studenty, kteří potřebují možností dálkového studia. Chcete-li se dozvědět více, podívejte na programu dole a kontakt přímo vstup kanceláři školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.