Keystone logo

5 MA Programy v Teologie 2024

Filtry

Filtry

 • MA
 • Humanitní vědy
 • Teologie
 • Teologie
Studijní obory
 • Humanitní vědy (5)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

  MA Programy v Teologie

  Jeden může získat Master of Arts (MA), tím, že navštěvuje jeden z mnoha univerzitách po celém světě. Studenti mohou studovat širokou škálu témat, včetně humanitních, obchod, filozofie a společenských věd. Některé univerzity nabízejí MAs pro subjekty, které jsou v rámci vědy a matematických oborů stejně.

  Co je MA v Božství? Tento titul poskytuje studentům znalosti a dovednosti potřebné k výkonu ministerstvo. Témata kurzu v rámci MA v božství programech patří starozákonní studie, novozákonní studie, biblické hermeneutiky, řečtinu, hebrejštiny, filosofie náboženství, teologie a křesťanské vedení. Studenti se ponoří do světa teologie a biblické studie, abychom pochopili, duchovních idejí a jak je komunikace s ostatními.

  Lidé, kteří sledují MA v Divinity obvykle mají hlad po porozumění a disciplinovaný způsob života.Tento stupeň tlačí studenty klást těžké otázky a dozvědět se více o světě náboženství a spirituality. Dovednosti přijatá z tohoto programu umožní studentům sledovat naplňování kariéry.

  Konzultacích je obvykle nutné k dokončení tohoto typu programu. Umístění instituce a jak dlouho program trvá na dokončení silně ovlivnit tyto náklady. Mluvit s poradcem přijímacího ve škole se chcete zúčastnit vám pomůže získat více informací o školné.

  Nejoblíbenější profesní dráhu pro ty, kteří s MA v božství je, aby se stal pastorem. Pastor 's povinnosti patří dodává učení a kázání, organizování bohoslužby, vedoucí sborů, členy církve poradenství a provádění informačních programů. Mnoho pastýři svěřit pohřby, křty a svatby. Tam jsou odlišné úrovně pastorační práci, včetně pastorů mládeže, kteří se zaměřují na studenty a seniory pastory, kteří se zabývají shromážděním jako celek.

  Chcete-li zjistit více informací o vydělávat MA v Božství, vyhledejte váš program níže a kontaktujte přímo vstup kancelářského školy podle svého výběru vyplněním v hlavní podobě.