Keystone logo

9 MA Programy v Technologie Technologie 2024

Filtry

Filtry

 • MA
 • Technologie
 • Technologie
Studijní obory
 • Technologie (9)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  MA Programy v Technologie Technologie

  Po dosažení bakalářského titulu, mnoho studentů se rozhodne nastoupit na magisterský titul ve svém daném oboru a to z více specializované studium, a zvýšení pracovní příležitosti, že stupeň poskytuje. Magisterský titul může trvat dobu od jedné ke dvěma rokům dokončit.

  Co je MA v technologii? Most technologického magisterské programy vyučovat a vychovávat studenty, jak vytvořit a spravovat inovace a in-hluboké znalosti o analytických funkcí managementu. Pojmy podnikatelství, optimalizace procesů a metod výzkumu jsou často pěstuje nebo alespoň řešit. Kromě toho, mnoho programů poskytnout studentům příležitost, aby se stáž v průběhu posledního semestru průběhu studia poté, co prohlásil specializaci.

  Existuje bezpočet výhod dosáhnout MA v oblasti technologií.Většina studentů oceňují všestrannost stupně a skutečnost, že poskytuje praktický základ pro mnoho moderních aplikovaných věd.

  Náklady na vydělávat tento typ míry se liší podle školy, geografické umístění školy a délku programu. Obraťte se na přijímací kancelář školy vás zajímá přímo na přesném průběhu a registračních poplatků.

  Absolventi s MA v technologii jít na odměňování kariéru v veřejném i soukromém sektoru. Vzhledem k rozšířenosti stupně, absolventi zjistí, že jejich schopnosti jsou prodejné v mnoha různých oblastech. Například absolventi často pracují na vývoji produktů a marketingových oddělení firem nebo vyzbrojený nově nalezenými podnikatelských dovedností, mohou se rozhodnout pro rozvoj jejich vlastní produkt nebo vynález a jít do obchodu pro sebe.

  Existuje mnoho možností, jak vydělat MA v oblasti technologií a to jak ve Spojených státech a zámoří.Mnoho online příležitostí pro program, který je dobrá volba pro profesionály, zejména, kteří tvoří značný počet těch, kteří hledají tento typ míry existují také. Chcete-li začít, hledat programu dole a kontakt přímo vstup kanceláři školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.