Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 7 MA v Svobodná umění 2023/2024

7 MA Programy v Svobodná umění 2023/2024

Přehled

První stupeň postgraduálního studia, titul Master of Arts (MA), následuje vysokoškolské bakalářské stupně. ŘO je uděleno těm, kteří studují předměty v humanitních a společenských vědách.

Co je MA v Liberal Arts? Tento program je určen pro ty, kteří hledají interdisciplinární studia v rámci liberálního umění, které splňují jejich osobní a profesní cíle. Vzhledem k tomu, že tato oblast je široká, je často na rozhodování studenta. Liberální umělecké tituly jsou určeny těm, kteří se snaží zvýšit jak svou hloubku, tak rozsah jejich znalostí. V rámci tohoto stupně může být pozornost věnována požadavkům, aby určitý počet kreditních hodin byl aplikován na jednu disciplínu a základní kurzy ve vzdělávání, výzkumných metodách, etice nebo rétorice.

MA v Liberal Arts pomáhá zvýšit schopnosti kritického myšlení a schopnosti řešit problémy. Komunikační dovednosti, zejména veřejné mluvení a psaní, se také zlepšují. Tyto dovednosti jsou použitelné pro širokou škálu kariér a životní situace.

Náklady na tyto programy se budou lišit v závislosti na typu vybrané školy, kde se nachází, a na délce potřebné k dokončení kurzu. Většina programů trvá jeden až dva roky. Potenciální studenti by měli kontaktovat školy, které je zajímají, a získat další informace.

Možnosti kariéry pro absolventy s magisterským studiem v oblasti umění jsou vynikající pro učitele, zejména ty, které se specializují na literaturu, historii, vědu a filozofii. K dispozici je řada vzdělávacích pozic, od základních škol až po střední školy a vysoké školy. Vzhledem k šíři nabízeného učení se absolventi, kteří dále rozvíjejí své vzdělání, často nacházejí role jako právníci, lékaři, zdravotní sestry a vedoucí pracovníci.

MA v programech Liberal Arts jsou k dispozici online a v univerzitních kampusech po celém světě. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

 • MA
 • Obecná studia
 • Svobodná umění
Studijní obory
 • Obecná studia (7)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  Související studijní obory