Keystone logo

4 MA Programy v Humanitní vědy Historie Světové dějiny 2024

Filtry

Filtry

  • MA
  • Humanitní vědy
  • Historie
  • Světové dějiny
Studijní obory
  • Humanitní vědy (4)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MA Programy v Humanitní vědy Historie Světové dějiny

Student, který chce pokračovat ve studiu po získání bakalářského titulu, může jít na magisterské umění. Tento absolventský titul obvykle poskytuje studentům lepší pochopení určitého předmětu. Může trvat jeden nebo dva roky, než skončí MA.

Co je MA ve světové historii? Tato diplomová práce se zabývá tím, jak historické události formovaly svět tak, jak je dnes. Učenci se mohou naučit o metodách, které historici používají ke studiu a zaznamenávání historie. Některé programy se mohou zaměřit na určité oblasti nebo časové rámce, zatímco jiné mohou mít širší pohled na celou zaznamenanou historii světa. Očekává se, že účastníci budou mít různé třídy, které budou zahrnovat témata jako globální pohled na pohlaví a migraci, velké americké a německé podniky, evropské osvícení, britskou říši, politiku lidstva a nemoci, zdraví a léčitelství v Africe.

Studium světových dějin na úrovni absolventů může podpořit analytické, komunikační a interpersonální dovednosti. Jinými slovy, studenti se mohou naučit lépe komunikovat a komunikovat s lidmi kolem. Mohou také být schopni lépe analyzovat události, jak probíhají.

MA v historii světa nemá univerzální cenovou značku. Náklady mohou záviset na univerzitě, roce, umístění a délce trvání programu. Každý, kdo se chce dozvědět víc, by měl kontaktovat školy přímo.

Absolventi s magisterským studiem ve světové historii mohou mít řadu příležitostí. Mnoho studentů milujících historii se stává historikem, učitelem, kurátorem a archivářem. Nicméně přenositelné dovednosti získané v průběhu celého programu znamenají, že badatelé nemusí pracovat v oblasti související s historií. Někteří absolventi mohou pokračovat jako obchodní profesionálové, konzultanti v oblasti lidských zdrojů nebo tvůrci politik. Učenci mohou toto vzdělávání využít také jako odrazový můstek pro doktorské studium.

Můžete se zapojit do magisterského programu světové historie na univerzitách po celém světě. Chcete-li zjistit, zda jsou k dispozici online kurzy, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.