Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 16 MA v Společenské vědy 2023/2024

16 MA Programy v Společenské vědy 2023/2024

Přehled

Po získání bakalářského titulu mohou studenti, kteří chtějí proniknout hlouběji do svého oboru, absolvovat Master of Arts. Tento stupeň umožňuje větší výzkum a studium ve vybraném tématu v umění a humanitních oborech. Všeobecně považovaný za terminologický titul ve většině profesí, MA pomáhá studentům získat odborné a výzkumné dovednosti. To může také v některých případech vést k Ph.D. program.

Mnoho potenciálních studentů se zajímá: "Co je MA v sociální vědě?" Obecně řečeno, společenská věda je studium lidí v jejich prostředí. Studenti se mohou zaměřit na zeměpisnou oblast, rasu nebo skupinu lidí nebo náboženskou skupinu. Tito studenti se obvykle zabývají tématy, jako jsou výzkumné metodologie, organizace a sociokulturní rozvoj. Obvykle končí studijní programy s velkým výzkumným projektem, který je napsán jako diplomová práce.

Magisterský studijní program v oblasti sociálních věd přináší cenné dovednosti, jako jsou výzkumné a analytické schopnosti, které mohou prospěch studentovi v mnoha kariérách. Učí také absolventy, aby porozuměli velkému obrazu a nehodnotili společnosti s úzkým smyslem.

Existuje mnoho nákladů spojených s magisterským studiem v oblasti společenských věd, jako je školné, knihy, poplatky za technologie a místnost a prkno, pokud student zůstane na kampusu. Chcete-li najít správný program, měli by studenti zamyšleně porovnat každou školu.

Absolventi magisterského programu v oblasti sociálních věd jsou v mnoha profesích poptáváni. Mohou učit na univerzitách. Neziskové organizace a jiné filantropické instituce často zaměstnávají sociology jako ředitele výzkumu nebo ředitele programů. Existuje mnoho vládních pozic, jako je zprostředkovatel programů včetně veřejného bydlení a blahobytu. Sociologové mohou také pracovat v terénu, shromažďovat data a pozorování pro klienty.

ŘO ve společenských vědách může být získáno v mnoha různých institucích, a to jak lokálně, tak celosvětově. Pro studenty v odlehlých oblastech existují také on-line studijní programy. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • MA
  • Společenské vědy
  • Sociologie
  • Společenské vědy
Studijní obory
  • Společenské vědy (16)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát