Keystone logo

113 MA Programy v Společenské vědy Sociální práce 2024

Filtry

Filtry

  • MA
  • Společenské vědy
  • Sociální práce
Studijní obory
  • Společenské vědy (113)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MA Programy v Společenské vědy Sociální práce

Jednotlivci, kteří chtějí pracovat jako sociální pracovníci, tak mohou učinit po získání titulu MA v oboru sociální práce prostřednictvím vysokých škol po celém světě. S tímto pokročilým stupněm, možnosti násobit za to, že úspěšné uplatnění řešení společenských problémů.

Mnoho indviduals, kteří mají zájem o poradenských mužů, žen a dětí uvažovat vydělávat pokročilého stupně, aby tak učinily. Oni zeptat: "Co je MA v sociální práci?" Jedná se o diplom absolventa-úrovni, které připravuje studenty, aby se poradci. Absolventi získají pověření pacienty upozornit s zneužívání návykových látek problémy, duševní nebo behaviorální zdravotními problémy nebo problémy ve vztazích. Master of Arts v sociální práci v kurzu kombinuje akademické studium teorie, psychologie a řešení problémů techniky s hands-na praktickou práci. Practicums mohou zahrnovat stáže na klinikách, školách nebo společenských organizací.

MA v sociální práci je vstupní úrovně certifikace pro stát poradcem. S tímto magisterského studia, jedinec může být licencován radit dospívající, děti, nebo dospělé. To MA je vstupenka do placenou kariéru v poradenství.

Náklady získat magisterský titul v oboru sociální práce se liší v závislosti na programu individuální zapíše do. Tam jsou on-line, in-osoba, a možnosti low-k pobytu po celém světě. Bylo by moudré se obrátit na požadovanou akademii, aby se učili o současných struktur poplatků.

Poté, co jedinec absolvoval s MA v sociální práci, on nebo ona může zahájit kariéru pomáhat ostatním. Tento stupeň otevírá dveře do pozic v soukromém a veřejném sektoru, jako jsou školní sociální pracovník, rodinný poradce, zneužívání návykových látek pracovníka, Community College instruktor, míru pracovník nebo správce bezdomovce nebo domácího násilí přístřeší.Existuje několik cest zaměstnanosti, které považujeme za absolventy, kteří získali těchto pověření.

Chcete-li věnovat svůj život na pomoc mužům, ženám a / nebo děti, které se potýkají se složitými životními výzvami, můžete tak učinit vydělávat magisterský titul v oboru sociální práce. Hledání programu níže a kontaktujte přímo vstup úřad škola Vašeho výběru vyplněním hlavní formy.