Keystone logo

12 MA Programy v Sociální dějiny 2024

Filtry

Filtry

 • MA
 • Humanitní vědy
 • Historie
 • Sociální dějiny
Studijní obory
 • Humanitní vědy (12)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

  MA Programy v Sociální dějiny

  Master of Arts je diplom na úrovni absolventů, který se obvykle zaměřuje na liberální nebo výtvarné umění. Tento studijní program je navržen tak, aby vědcům lépe porozuměl širokému nebo specifickému tématu. Studenti na plný úvazek mohou absolvovat ŘO v průměru za jeden nebo dva roky.

  Co je MA v sociálních dějinách? Tento absolventský program se zabývá vývojem společností v různých kulturách a během staletí. Studenti mohou být vyzváni k analýze změny sociálních vztahů a struktur v průběhu času v průběhu různých kurzů v programu. Každá univerzita může mít různé požadované kurzy, ale mohou zahrnovat britskou společnost, výzkum kultur, zastoupení zločinů a zločinců, přehodnocení přístupů k dějinám veřejnosti, globální kriminální kultury, římská společnost a diskuse o životech.

  Jak může MA v sociálních dějinách pomoci budoucímu člověku? Studie zaměřená na výzkum připravuje studenty k tomu, aby vedli projekty, mysleli kriticky a spolupracovali s ostatními. Tyto dovednosti mohou pro něho snadněji uspět profesionálně i osobně.

  Kolik stojí MA v sociálních dějinách? Pro program Master of Arts není stanoven výukový program. Z tohoto důvodu by studenti měli kontaktovat školu, kterou chtějí navštívit, aby získali přesný odhad.

  Jakou kariéru pro člověka v sociální historii připravuje člověk? Studium společenských dějin nemusí vést ke kariéře jako učitel, lektor, novinář nebo historický výzkumník, i když to může. Absolventi odjíždějí z univerzity s cennými schopnostmi, které je mohou přenést do různých kariér, včetně vládních politiků, marketingových specialistů, poradců pro styk s veřejností, manažerů lidských zdrojů nebo humanitárních pracovníků. Učenci se také mohou rozhodnout využít těchto dovedností jako základ pro doktorské studium.

  Kde mohou studenti získat magisterský titul v sociální historii? Univerzity po celém světě nabízejí tento typ programu jak v kampusu, tak na internetu. Chcete-li získat další informace, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.