Keystone logo

12 MA Programy v Společenské vědy Antropologie Sociální antropologie 2024

Filtry

Filtry

  • MA
  • Společenské vědy
  • Antropologie
  • Sociální antropologie
Studijní obory
  • Společenské vědy (12)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MA Programy v Společenské vědy Antropologie Sociální antropologie

Ti, kteří touží vstát na vrchol svého oboru, často absolvují magisterský titul, aby získali více odborných znalostí ve svém oboru. Master of Arts zahrnuje výzkum a kurzy v různých oborech humanitních oborů a otevírá nové možnosti kariéry absolventovi.

Co je MA v sociální antropologii? Studenti sociální antropologie mohou buď studovat za účelem získání rozsáhlých znalostí o oboru, nebo absolvovat kurzy, které se budou řídit odbornou kariérou v konkrétním regionu. Studie se obecně zaměřují na výzkum a studium, srovnávání společností a kultury. Mohou také absolvovat kurzy v jazyce regionu, v němž se chtějí specializovat. Kurzy se zaměřují na to, jak se kultury vyvíjely z minulosti na současnost a mohou čerpat z oblastí psychologie, médií, práva, zemědělství a další, aby dosáhly plného pochopení kultury.

ŘO v ​​sociální antropologii obecně zahrnuje silné zaměření na výzkumné dovednosti, takže studenti dokončení kurzu jsou dobře připraveni pro budoucí akademické nebo kariérové ​​snahy. Studenti se mohou také naučit nový jazyk, který otevřel mezinárodní i obchodní příležitosti. Některé školy dokonce nabízejí kurzy mediální produkce, které otevírají dveře mediálnímu sektoru pro podnikatele.

V závislosti na tom, jaké školy se studenti rozhodnou navštěvovat, náklady na dosažení tohoto magisterského stupně se liší. Tyto náklady se také mohou lišit v závislosti na počtu let, které studenti získají, aby získali titul.

Jak naznačuje jména, mnoho studentů, kteří sledují magisterské studium v ​​sociální antropologii, to dělá se záměrem stát se profesionální antropologem. Studenti se mohou také rozdělit do přírodního světa a stát se biologickými ochranáři nebo právníky z oblasti životního prostředí, využívajícími své zkušenosti k propojení přírody s lidstvem. Jiní mohou zkoumat politický sektor jako vládní výzkumní pracovníci nebo vzdělávací sektor jako učitelé nebo cestovat do zahraničí jako konzultanti s bohatým kulturním porozuměním.

Univerzity ve více lokalitách nabízejí šanci získat titul v oboru sociální antropologie. Studenti mají možnost zúčastnit se plného nebo částečného studia za účelem získání titulu. Chcete-li začít, projděte si níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle vašeho výběru vyplněním formuláře o předání.