Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 178 MA v Scénické umění 2024

178 MA Programy v Scénické umění 2024

Přehled

Být úspěšný v dnešním pracovních průmyslu se začíná užívat více než bakalářským titulem. Absolventi jsou zjišťují, že vydělávat na jejich Master of Arts může vést k jejich práci, kterou jenom zdát, stejně jako příležitosti k práci v průmyslu po celém světě.

Jedna populární Master of Arts v oboru je Performing Arts. Mnoho potenciálních studentů, jako jsou ty, Možná se divíte, co je MA v oboru múzických umění? Jednoduše řečeno, jedná se o titul získal jako postgraduální, který zahrnuje tyto oblasti tance, dramatu, hudby a filmu. Kurzy přijatá k získání tohoto stupně zahrnují práci na učebně a školení v oblasti tance, herectví, kostýmy a scénografie, vokální výkon a scenáristiku. K herectví se pohybují od divadla školení k filmu herectví, zatímco třídy skript může pohybovat v rozmezí od vytváření vlastních analýze jiné kusy.

Vydělávat vašeho pána v múzických umění může být velmi užitečné při jumpstarting svou kariéru. Školení obdržíte vás připraví na různé pracovní příležitosti a dá vám bohaté zázemí znalostí a pověření. Pokud hledáte práci v divadelním nebo filmovém průmyslu, může tato míra které vám pomohou sítě, budování profesionálních vztahů a povede vás k práci v kreativním a inovativním oboru.

Náklady na navštěvování kurzů k získání tohoto stupně bude měnit v závislosti na tom, co škola si vyberete. Něco z místa na počtu kreditů bude mít vliv na cenu. Chcete-li mít jasnou představu o vašich školného, ​​je nejlepší se obrátit na školu, kterého se chcete zúčastnit.

Poté, co jste obdrželi MA v oboru múzických umění budete moci najít práci v průmyslu hudby, filmu, divadla a tance.Můžete najít sami správě místní divadelní společnost nebo jednající na jevišti. Můžete také pracovat jako režisér pro film, televizi nebo hry, stejně jako naučit studenty jakéhokoliv věku na místní vysoké školy, školy nebo letní tábory.

&nbsp

Pokud máte zájem na pokračování tohoto stupně, můžete hledat programu níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář.

Přečtěte si více

Filtry

  • MA
  • Scénické umění
Studijní obory
  • Scénické umění (178)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát