Keystone logo

4 MA Programy v Humanitní vědy Akademické psaní a rétorika Profesionální psaní v Spojené státy americké pro 2024

Filtry

Filtry

  • MA
  • Spojené státy americké
  • Humanitní vědy
  • Akademické psaní a rétorika
  • Profesionální psaní
Studijní obory
  • Humanitní vědy (4)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Popular degree type

Popular study format

MA Programy v Humanitní vědy Akademické psaní a rétorika Profesionální psaní

Co je profesionální psaní?
Profesionální psaní je typ písemné komunikace, která se běžně používá na pracovišti. Profesionální psaní zahrnuje širokou škálu žánrů, jako jsou poznámky, dopisy, zprávy, e-maily, a návrhy. Profesionální spisovatelé používají jasný a výstižný jazyk k efektivní komunikaci své zprávy.

Co mohu dělat s titulem v profesionálním psaní?
Existuje mnoho možností kariéry k dispozici pro ty, kteří mají titul v profesionálním psaní. Některé z těchto možností kariéry zahrnují technický spisovatel, autor návrhů nebo grantů, marketingový spisovatel, a editor. S titulem v odborném psaní budete připraveni vstoupit do různých oborů a efektivně komunikovat na pracovišti.

Jaké jsou výhody studia profesionálního psaní?
Mezi výhody studia profesionálního psaní patří rozvoj silných komunikačních dovedností, učení se psát jasným a stručným způsobem a porozumění různým žánrům profesionálního psaní. S titulem v profesionálním psaní budete připraveni na kariéru v mnoha odvětvích. Profesionální psaní může být rozvíjeno jako dovednost doplnit další obor, jako je výzkum nebo řízení projektů, nebo to může být ústředním bodem vašeho studia, pokud usilujete o kariéru, kde psaní a komunikace bude hlavní odpovědností.

Co jsou tituly profesionálního psaní?
Profesionální písemné tituly jsou nabízeny na mnoha vysokých školách a univerzitách a lze je získat na vysokoškolské i postgraduální úrovni. Profesionální psaní může být hlavní nebo specializace, na kterou se můžete soustředit během studia psaní nebo kompozice. Může to být také kurz nebo třída nabízená jako součást učebních osnov pro jiný titul. Kurzy odborného psaní mohou být také absolvovány nezávisle na vysokoškolském vzdělání pro kariérní rozvoj nebo jako samostatná kvalifikace.

Co budu studovat během svého programu Professional Writing?
Některá témata, která můžete studovat během svého profesionálního psaní, zahrnují gramatiku, styl, návrh dokumentu a úpravy. Dozvíte se také o různých žánrech profesionálního psaní, jako jsou poznámky, dopisy, zprávy, a e-maily. Kromě toho získáte praktické zkušenosti psaním a revizováním dokumentů v různých formátech.Programy profesionálního psaní mohou také zahrnovat pojmy, jako je čtení s porozuměním a komunikační dovednosti.

USA zůstávají nejoblíbenější destinací pro zahraniční studenty na světě. Univerzity v USA dominují světovému žebříčku a země také nabízí širokou škálu vzrušujících studijních míst. Státní univerzitní systémy jsou částečně dotovány státními vládami, a může mít mnoho kampusů rozmístěných po celém státě, se stovkami tisíc studentů.

MA je magisterský titul udělen ke studentům, kteří dokončili program, studovat humanitní obory nebo výtvarných umění předměty jako historie, komunikace, filozofie, teologie nebo anglicky. Mistr míry umění typicky vyžaduje ročníkové práce, výzkum a písemné zkoušky.