Keystone logo

138 MA Programy v Právo 2024

Filtry

Filtry

  • MA
  • Právo
Studijní obory
  • Právo (138)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MA Programy v Právo

MA, jinak známý jako Master of Arts, může poskytnout studentům cestu k vyšším platobním pracím, propagacím nebo kariérovým změnám. Asi dva roky mohou studenti dokončit tento typ programu na většině škol.

Co je MA v právnických studiích? Mistr umění v oblasti práva studií často pokrývá některé ze stejných kurzů, které by studovali studenti, kteří se chtějí stát právníky, jako jsou smlouvy, delikty, ústavní právo a občanské právo. Může se také specializovat na určitou oblast, jako je humanitární, environmentální, evropská, veřejná politika, kriminologie, řešení konfliktů nebo veřejná politika.

Studium zákona v jakémkoli formátu může vést k lepšímu pochopení práv jednotlivce i institucí, což může být užitečné v každodenním životě. Možnosti kritického myšlení, analýzy a komunikace mohou být také vylepšeny, což jsou užitečné dovednosti v jakékoliv profesní dráze.

Při zvažování nákladů na magisterské studium by studenti měli vědět, že výuka se může značně lišit od jednoho místa k druhému. Další proměnnou, kterou je třeba zvážit, jsou dodatečné poplatky, které budou muset být přidány navíc za cenu za jednotku tříd přijatých absolventa.

Mezi pozice, která absolvuje magisterský studijní program v oblasti práva, se mohou nacházet právníci, právní zástupci, zákonodárci, zákonodárci, úředníci v oblasti vztahů s vládními institucemi, důstojníci a zprostředkovatelé. Tyto pozice lze nalézt v knihovnách, univerzitách, vládních kancelářích, advokátních kancelářích, policejních odděleních, soudních a korporátních institucích. Pokud byla studována konkrétní obor práva, absolvent může najít práci specificky v tomto odvětví, například v neziskovém oboru zaměřeném na ochranu životního prostředí.

Je možné najít MA v právnických studijních programech nabízených online a na univerzitě v různých zemích. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.