Keystone logo

34 MA Programy v Obchodní podnikání Podnikání 2024

Filtry

Filtry

  • MA
  • Obchodní podnikání
  • Podnikání
Studijní obory
  • Obchodní podnikání (34)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MA Programy v Obchodní podnikání Podnikání

Master of Arts v podnikání je pokročilý stupeň podobné Master of Business Administration, ale v prvním případě, který se zaměřuje na vytváření a provoz vlastního podniku. I když rozhodně nemusíte pokročilého stupně otevřít si vlastní provozovnu, budou specializované třídy, které užíváte zvýšit pravděpodobnost úspěchu.

Co je MA v podnikání? Akademicky, to je program navržen tak, aby se na obchodní právo a etika, které musíte vědět, jak majitele podniku, ale také obsahuje témata, která posílí vaši schopnost sítě. Vedení a mluvení na veřejnosti bude součástí programu, ale budete také mít firemní kurzy, které zvyšují povědomí o ekonomice.

Když jste v Master v programu pro podnikavost, jedna z hlavních výhod je setkání s lidmi, kteří jsou podobně smýšlející ve své komunitě.Toto síťové příležitost je neocenitelná, jakmile jste na vlastní pěst a potřebujete připojení k růstu vašeho podnikání.

Školné se může lišit na různých školách. Podívejte se s univerzitou, že se chcete zúčastnit na své náklady a poplatky, a nezapomeňte započítat náklady knih. Tam může být příležitostí finanční pomoc, které si můžete prohlédnout.

S magisterský titul v oboru podnikání, budete mít jistotu, vybudovat organizaci od základu a pochopit detaily, které musí být řízena majitele podniku. Budete mít možnost činit moudrá finanční rozhodnutí pro společnost, aby lépe zajistila svůj úspěch.

Budete mít také možnost vidět obraz, a zaměřit se na dlouhodobé cíle, a to i když máte překážky. Znát globální ekonomiky může pomoci využít nových a rozvíjejících se trhů a technologií.

&nbsp

Když jste připraveni učinit další krok ve svém vzdělávání, hledejte v naší rozsáhlé databázi podnikatelských programů. Dát do pohybu směrem k snem pracovat pro sebe místo toho, aby velké korporace. Hledání programu dole a kontaktujte přímo vstup kanceláři školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář.