Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 8 MA v Pedagogika 2023

8 MA Programy v Pedagogika 2023

overview

Magisterský titul magisterského nebo magisterského studia je absolventský titul obvykle v oblasti humanitních věd nebo společenských věd. Tato míra je nezbytná pro zahájení práce na získání doktorského titulu.

Co je MA v pedagogice? Tento stupeň pomáhá současným i budoucím pedagogům rozvíjet své výukové praktiky. Učí také teorie učení za zavedenými postupy. V některých zemích je stupeň více souvislý se sociální činností než učením. Mnohé magisterské tituly v této oblasti jsou založeny na jedné oblasti specializace, jako je Nadané vzdělání, Vzdělání učitelů, Matematika nebo Etika. Zaměření těchto stupňů se někdy soustřeďuje na jednu oblast vzdělávacího spektra. Jinak je to obecný přehled pedagogiky jako předmětu.

Studenti v tomto oboru se učí, jak účinně vyučovat akademické předměty, a jak řídit své vlastní studenty v oblasti sociálních dovedností a kulturních norem. Kandidáti na magisterský studijní program v pedagogice mohou odejít se schopností realizovat výukové strategie a posoudit a přehodnotit svou praxi při výuce nebo vedení kdokoli, nejen studentům.

Náklady na absolvování magisterského studia v pedagogice se liší od školy až po školu, ale také v jednotlivých zemích. Program absolvuje většinu studentů na plný úvazek asi dva roky.

Absolventi těchto programů často zjišťují, že mohou jako učitelé směřovat ke svým obchodům na základních nebo středních školách. Tento stupeň neomezuje absolventy pouze na výuku. Magisterský titul v pedagogice může pomoci absolventům najít zaměstnání v rozvoji učebních osnov pro velké množství firem. Někteří absolventi pracují na tvorbě politiky vzdělávání. Kromě toho může tento titul pomáhat absolventům pracovat v jakémkoli učebním oboru, ať už ve škole, ve vězení, v sirotčinci nebo v korporaci.

Existuje mnoho programů po celém světě, které nabízejí magisterské tituly v pedagogice. Kromě místních vysokých škol existuje v této oblasti mnoho nabízených titulů online. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

read_more

filters

  • MA
  • Pedagogika
  • Instruction
  • Pedagogika
fields_of_study
  • Pedagogika (8)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format