Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 11 MA v Památková péče 2023/2024

11 MA Programy v Památková péče 2023/2024

Přehled

Pro studenty, kteří mají zájem o pokročilé studium oboru, může být magisterský titul dobrou volbou. Tento stupeň obvykle trvá dva roky, než si vydělává, a typicky zahrnuje hluboký výzkum.

Co je MA v ochraně? Program v ochraně se obvykle zaměřuje na výuku učenců o procesech a přístupech k ochraně přírodních zdrojů, environmentálních situací, rostlin a volně žijících živočichů. Kurzy obvykle pomáhají účastníkům programu dozvědět se více o převažujících environmentálních otázkách, studovat a zkoumat problémy a vytvářet řešení těchto otázek. Témata v programu mohou zahrnovat biologickou rozmanitost, systémy divoké zvěře, biologii zachování a správu zachování. Programy mohou vyžadovat výzkumný projekt nebo jiný projekt, který předvede důkladný výzkum učitele ve zvolené oblasti.

Magisterský studijní program na konzervaci může studentům pomoci rozvíjet několik dovedností, které jim umožní pracovat v oblasti ochrany na všech úrovních.Mohou být připraveni najít místa ve vládních agenturách a se soukromými ochranářskými skupinami.

Pokud jde o náklady na program, může být obtížné odhadnout kvůli rozdílům mezi školami a programy. Nejlepší místo, kde se můžete zeptat na náklady, jsou školy a programy, které vás nejvíce zajímají.

Absolventi konverzačního programu mohou být připraveni pracovat na všech úrovních vlády a v organizacích zaměřených na ochranu životního prostředí. Pozice ochrany přírodních zdrojů jsou často dobrou volbou pro absolventy spolu s prací ve výzkumu nebo vzdělávání. Studenti mohou také najít práci jako vedoucí ochrany přírody nebo správci přírodních zdrojů. Účastníci programu mohou také chtít rozšířit své studium nebo jít do více zaměřené oblasti ochrany zadáním doktorského programu.

Pokud jste se zavázali, že pomůžete zajistit udržitelnost Země a ochráníme přírodní zdroje, může být MA v ochraně skvělou volbou.Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • MA
  • Filozofie
  • Uměnovědná studia
  • Památková péče
Studijní obory
  • Filozofie (11)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát