Keystone logo

32 MA Programy v Humanitní vědy Jazykověda Překladatelství 2024

Filtry

Filtry

  • MA
  • Humanitní vědy
  • Jazykověda
  • Překladatelství
Studijní obory
  • Humanitní vědy (32)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MA Programy v Humanitní vědy Jazykověda Překladatelství

Master of Arts, nebo magisterský titul, je pokročilý akademický úspěch, který nabízí rozsáhlejší studii učebních osnov se vztahuje v příbuzném bakalářském studijním programu. Studenti pracují k Master of Arts stupňů obecně mají širší akademické zázemí a silné pochopení různých oborů, včetně, ale bez omezení na, historie, humanitních, angličtina, Filozofie, teologie, společenských věd a umění.

Jen to, co je MA v překladu? Program Překlad Masters nabízí důkladné posouzení překladatelských teorií a praxí a školí studenty, aby se odborníci v cross-kulturní komunikaci a porozumění. Překladatelské Masters studenti zavazují daný jazyk kurzu naučit se překládat celou řadu písemných a ústních sdělení, včetně učebnic, historických dokumentů, ručně psaných dopisů, návodů, romány, divadelní hry, básně, nebo libovolný počet dalších médií.Další témata studia může obsahovat přehled o překlad podporovaný počítačem nástrojů využívaných překladatelů, jakož i kulturních studií týkajících se jazyk nebo jazyky, v ruce.

Studenti, kteří úspěšně dokončí Překladatelské MA programy jsou dobře připraveny pro různé role v rámci konkurenčních oblasti překladu a tlumočení. Mnozí klienti pocit, že moderní Překlad stupeň zvyšuje důvěryhodnost, což znamená, že držitelé Magisterské jsou více pravděpodobné, že najít výnosné práci, než jejich méně vzdělaní kolegové.

Náklady na magisterském programu v překladu značně liší od školy ke škole a země k zemi, takže se doporučuje, aby zájemce, kontaktujte Každá škola zájmu s cílem získat konkrétní informace vyučování.

Studenti, kteří dokončí translatologie magisterské programy jsou dobře vybaveny pro práci i externích překladatelů a tlumočníků, překlady softwarových vývojářů, jako zaměstnanci vládních agentur, nebo v osobních nebo firemních překladatelských služeb, mimo jiné souvisejících profesí.

Četné mezinárodní možnosti existují pro zájemce o získání MA v překladu. Mnoho studentů, zejména těch, kteří žijí v odlehlých oblastech, vybrat se zapsat do on-line programů translatologie, náležitý ve velké části k míru flexibility, kterou nabízejí. Rozsáhlá databáze Masterstudies 'je skvělé místo pro start zkoumání globální možnosti, které existují pro studenty, kteří hledají moderní překlad stupně. Chcete-li najít kurz, který vyhovuje vašim potřebám, hledat programu níže a kontaktujte přímo vstup kanceláři školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář.