Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 20 MA v Obchodní management 2023

20 MA Programy v Obchodní management 2023

Přehled

&nbsp

Magisterský titul je postgraduální titul, který si mnozí studenti zvolí, aby získali své bakaláře. K získání titulu magisterského studia obvykle trvá dva až tři roky, během něhož studenti získávají cenné odborné zkušenosti a dále zdokonalují své dovednosti a znalosti ve svém oboru. Tyto tituly obvykle vyžadují kombinaci práce na kurzech a nezávislých výzkumných projektů k dokončení.

&nbsp

Co je MA v řízení podniku? Ti, kteří přemýšlejí, by měli rozumět základům řídících pozic. Obchodní manažeři v mnoha různých oblastech sdílejí jedinečnou sadu dovedností. Ukazují schopnosti vedení, schopnost organizovat tým a znalosti, které vedou společnost k krátkodobým i dlouhodobým cílům. Master in Business Administration pomáhá studentům rozvíjet tyto a další základní kvality.

&nbsp

MA v řízení podniku dává aspirujícím manažerům a šéfům leg-až na soutěž. Některé podnikatelské obory mohou být vysoce konkurenceschopné a magisterské tituly jsou ale nezbytné pro pracovníky, kteří chtějí proniknout do zaměstnání. I když se student nehodlá věnovat podnikání, dovednosti získané získáním titulu Master in Business Management jsou důležité i v jiných oborech také.

&nbsp

Cena ŘO se může lišit v závislosti na instituci a délce kurzu. Většina kurzů je navržena tak, aby byla dokončena za dva roky, ale některé školy nabízejí zrychlené programy, které trvají 12 až 18 měsíců.

&nbsp

Existuje řada různých kariérních cest k dispozici pro někoho s magisterským řízením v oboru řízení podniku. Manažerský MBA program poskytuje dobrý přehled o různých aspektech podnikatelského světa a předává dovednosti potřebné k tomu, aby byl úspěšným manažerem v každém z nich. Absolventi mohou pracovat mimo podnikání i ve vládním nebo neziskovém sektoru.

&nbsp

MBA v oboru řízení podniku je k dispozici u mnoha respektovaných institucí po celém světě. Řada vysokých škol také nabízejí studijní programy online, které se hodí do rušného životního stylu studentů. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • MA
  • Obchodní podnikání
  • Obchodní management
Studijní obory
  • Obchodní podnikání (20)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát