Keystone logo

11 MA Programy v Žurnalistika a masová komunikace Média Multimédia 2024

Filtry

Filtry

  • MA
  • Žurnalistika a masová komunikace
  • Média
  • Multimédia
Studijní obory
  • Žurnalistika a masová komunikace (11)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MA Programy v Žurnalistika a masová komunikace Média Multimédia

Chcete-li postupovat v určitém oboru, je často výhodné absolvovat vysokoškolské vzdělání, například magisterské nebo magisterské umění. Tyto programy obvykle umožňují studentům prohloubit své znalosti v konkrétním předmětu, obvykle v humanitních a společenských vědách.

Co je MA v oblasti multimédií? Ve svém nejširším rozsahu může tento stupeň pomoci studentům připravit na práci s různými médii, včetně tisku, televize, rozhlasu, filmu, grafického designu, fotografie a animace. Zahrnuty do programu mohou být jak učení, jak komunikovat napříč těmito různými platformami, tak jak skutečně produkovat obsah. Kursy, jako je marketing nebo psychologie, s ohledem na komunikaci, mohou být také součástí učebních osnov. Navíc může být možné se specializovat na určitou oblast, jako je komunikace, žurnalistika nebo výroba.

Schopnost používat multimédia je nyní nezbytnou dovedností i na úrovni řízení. Zvýšené komunikační schopnosti obecně mohou pomáhat uchazečům o zaměstnání po celou dobu své kariéry od samého počátku v pracovním pohovoru až po denní práci v podnikovém prostředí. Schopnost přemýšlet kriticky může také být zdokonalena, protože rozhoduje o tom, jaké informace mají být zahrnuty do mediální prezentace.

Existuje několik věcí, které je třeba vzít v úvahu při výběru programu Master of Arts, včetně rozdílu v nákladech mezi školami a doby potřebné k dokončení studia. Je to dobrý nápad pro studenty, aby každý z nich pečlivě zkontrolovali, aby se ujistil, že odpovídá jejich potřebám a rozpočtu.

Kariéra otevřená pro někoho, kdo má MA v oboru multimédií, pravděpodobně závisí na tom, zda se jednotlivec rozhodl specializovat na výrobu nebo jinou oblast, jako je žurnalistika. Specialisté v žurnalistikách mohou najít práci jako novináři nebo zpravodajové, na plný úvazek nebo na volné noze, s novinami, časopisy a televizními a rozhlasovými stanicemi. Firmy pro styk s veřejností a firemní komunikační oddělení mohou také zaměstnávat výzkumníky a odborníky na komunikaci. Všichni obvykle potřebují redaktory, grafické návrháře a odborníky na multimediální produkci.

Programy MA mohou být k dispozici po celém světě, včetně online, takže nezapomeňte zvážit, jak nabízené kurzy a náklady, které jsou součástí, jsou dobré. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.