Keystone logo

2 MA Programy v Humanitní vědy Literatura Moderní literatura 2024

Filtry

Filtry

  • MA
  • Humanitní vědy
  • Literatura
  • Moderní literatura
Studijní obory
  • Humanitní vědy (2)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Popular degree type

Popular study format

Popular education type

MA Programy v Humanitní vědy Literatura Moderní literatura

Pro studenty, kteří dokončili bakalářský titul, je magisterský studijní program často odměnou. Master of Arts se zaměřuje na humanitní obory a vyžaduje dva nebo více let rozsáhlého studia pro dokončení programu.

Co je MA v moderní literatuře? Tento studijní obor může být vysoce odměňujícím absolventským programem pro studenty, kteří rádi četli a zkoumali nuance psaní. Jako student v takovém programu budete pravděpodobně mít třídy, jako je anglická literatura, literární teorie a kritika, globální environmentální literatura, poezie, lingvistika a psaní. Váš magisterský program se může zaměřit na oblast nebo kulturní zájmy, které vás zajímají nejvíce, pro bohaté a individuální učení.

Po absolvování studia si studenti mohou užít širokou škálu literárního porozumění (které je užitečné při každodenním čtení a rozhovoru), zvýšené a podrobné analytické myšlení i posílené písemné a mluvené komunikační dovednosti - užitečné v komplikovaných, ale nezbytných každodenních aktivitách.

Náklady na magisterský studijní program v moderní literatuře se liší v závislosti na faktorech, jako je daná univerzita a umístění univerzity, o kterou máte zájem. Mluvte se svým akademickým poradcem o více informací o školných.

Studenti, kteří mají zájem o komunikační nebo publikační kariéru, mohou mít prospěch ze studia moderní literatury. Absolventi mohou také pokračovat v úspěšné kariéře v mezinárodních vztazích a sociologii. Konečně, pro studenty, kteří mají zájem o podrobnější orientaci v kariéře, pracovní místa jako redaktoři a překladatelé někdy vyžadují vyšší pochopení literárních tradic, takže studenti s magisterským předmětem moderní literatury se často v těchto oblastech dobře daří.

Magisterské programy v moderní literatuře lze nalézt a dokončit online. Můžete také najít tuto možnost na univerzitě v blízkosti vás, kde se můžete učit z osobního výkladu. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.