Keystone logo

13 MA Programy v Humanitní vědy Historie Moderní dějiny 2024

Filtry

Filtry

  • MA
  • Humanitní vědy
  • Historie
  • Moderní dějiny
Studijní obory
  • Humanitní vědy (13)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MA Programy v Humanitní vědy Historie Moderní dějiny

MA, nebo Master of Arts, je pokročilý stupeň v sociálních vědách nebo humanitních oborech. Typicky se rozšiřuje o to, co se naučí ve čtyřletém bakalářském umění.

Co je MA v moderní historii? Toto je magisterský titul, který se zaměřuje konkrétně na historii od 16. století nebo historie od středověku. Pokud absolvujete studium v ​​moderních dějinách, měli byste očekávat výuku, která se zaměřuje na rané moderní období, někdy nazývané renesance; pozdně moderní období, které začalo v polovině 18. století; a soudobé dějiny nebo události od roku 1945.

Stejně jako u mnoha pokročilých stupňů v oblasti společenských věd a humanitních oborů vám MA v moderní historii může pomoci rozvinout silné schopnosti kritického myšlení, schopnost vysvětlit, proč je společnost tak, jak je dnes, a schopnost analyzovat lidskou zkušenost. Tyto dovednosti jsou užitečné v mnoha kariérách, které zahrnují práci s ostatními.

Náklady na jakýkoli magisterský titul se mohou lišit od jednoho programu k druhému, a to platí pro MA v moderní historii. U mnoha potenciálních studentů je cena faktorem, takže kontaktujte školu přímo při zvažování konkrétního programu, abyste se dozvěděli více.

Zatímco mnozí, kteří absolvují magisterské studium v ​​moderní dějinách, to dělají s nadějí, že půjdou do historie výuky, existuje řada kariérních možností, které vám mohou být v tomto oboru k dispozici. Tituly v humanitních a společenských vědách jsou požadovány, protože potenciálním zaměstnavatelům často demonstrují jak silné dovednosti v oblasti řešení problémů, tak dovednosti psaní. To může být dobrým kandidátem na kariéru jako odborník na lidské zdroje nebo například jako pedagog nebo správce vzdělávání.

Máte-li zájem o MA v moderní historii, máte k dispozici mnoho programů, a to jak online, tak tradičních institucí. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.