Keystone logo

38 MA Programy v Společenské vědy Mezinárodní vztahy Mezinárodní vztahy 2024

Filtry

Filtry

  • MA
  • Společenské vědy
  • Mezinárodní vztahy
  • Mezinárodní vztahy
Studijní obory
  • Společenské vědy (38)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MA Programy v Společenské vědy Mezinárodní vztahy Mezinárodní vztahy

Masters of Arts (MA) míra je jedním z nejpopulárnějších možností pro ty, kteří hledají vzdělání absolventa. Tradičně, MA zaměřuje na humanitní vědy, společenské vědy, nebo výtvarného umění, ale existuje mnoho různých možností. Jeden dobrý program MA v mezinárodních záležitostech.

Co je MA v mezinárodních věcí? Je to míra, která se zaměřuje na to, jak země, na sebe vzájemně působí v globalizovaném světě. Často, studium, patří mezinárodní vztahy, diplomacie, zahraniční politiku, mezinárodní právo, nebo ekonomii. Někdy se tato míra může také požadovat, aby student naučit se cizí jazyk, aby se zajistilo, že jsou stejně vybavené, jak lze zvládnout složité politické výzvy měnícího se světa.

Existuje celá řada výhod pro užívání MA v mezinárodních vztazích. To platí zejména v mezinárodním a stále více konkurenčním trhu práce.S tolika kandidátů použití, mezinárodní záležitosti MA míra je pravděpodobné, aby uchazeč o zaměstnání vyniknout. Kromě toho se stupeň zajistí, že student je dobře vybavena k manipulaci, co práce by se mohly dostat, že na něho nebo její znalosti a dovednosti potřebné k úspěchu.

Cena za magistra se mohou lišit. Náklady závisí na jednotlivých programech, jednotlivých studentů, různých škol, a zemí, kde se nacházejí školy. Je důležité, aby se studenti zkoumat náklady a výhody jakékoliv škole, které považují, aby mohli zajistit, škola je dobrou volbou pro ně.

MA v mezinárodní záležitosti otevírá všechny druhy profesních dveří. Absolventi mohou pracovat pro vládu nebo zahraniční služby, zapojit se do diplomacie a mezinárodní politiky. Další možné pozice jsou stále analytik nebo správce, práce ve veřejné sféře, nebo pracují na různých mezinárodních podniků.

&nbsp

Existuje mnoho různých magisterských programů jsou k dispozici v různých formátech. Pokud byste chtěli začít hledat na správném školy dnes, podívejte se na náš program uvádějící pro MA v mezinárodních vztazích. Hledání programu dole a kontaktujte přímo vstup kanceláři školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář.