Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 14 MA v Mezinárodní pedagogika 2023

14 MA Programy v Mezinárodní pedagogika 2023

Přehled

Mistr míry umění může dále pomoci vzdělávacích cílů jednotlivce, stejně jako zvýšit potenciál výdělku. Až na Masters v mezinárodní vzdělávání, mohou absolventi pracovat na vytvoření konkrétní řešení problémů, které čelí pedagogy po celém světě.

Takže to, co je MA v mezinárodní vzdělávání? Studenti v tomto programu budou zkoumat a vyvíjet řešení otázek náročné vzdělávání, jako je nízká míra školství dívek po celém světě, jak zajistit efektivní výchovu ke zdraví v odlehlých a venkovských oblastech, kde je málo přístup k čisté zásobování vodou nebo lékařské, a jak poskytnout pracovní dovednosti a školení pro znevýhodněné studenty v chudých částech světa. Po dokončení studia, studenti jsou schopni přijmout závazek mění tvář vzdělávání po celém světě.

Příjem magisterský titul v oboru mezinárodního vzdělávání může mít mnoho výhod pro absolventy, jako je například rozvoj účinných vůdčí schopnosti a získávání znalostí a respektování jiných kultur a zvyků. Použití vzdělávání jako terénní nástroj, může mnoho studentů také pomoci studentům po celém světě získat stěžejní dovednosti a školení.

Náklady pokračovat Master in International vzdělávání může záviset na univerzitě a na délce programu, které nabízejí. Stipendia a granty mohou být k dispozici pomoci zmírnit náklady této pokročilé stupně, a studenti se doporučuje, aby kontaktovali svého potenciálního školu přímo na podrobný přehled o školného a poplatků nákladů.

S magisterský titul v oboru mezinárodní vzdělávání, mohou absolventi nacházejí uplatnění práce s neziskovými organizacemi po celém světě, jako je UNICEF, UNESCO, nebo mírové sbory.Absolventi mohou pracovat také na školách v rámci svých komunit podporovat globální vzdělávání dosah, studium v ​​zahraničí programy, nebo pomoci rekrutovat zahraničních studentů. Ostatní jedinci se mohou rozhodnout vytvořit vlastní globální iniciativy v oblasti vzdělávání.

Pokud je podpora vzdělávání a snaží se pomáhat reformy a zlepšit školní celosvětové apeluje na vás, pak začněte absolvent titul nyní online. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.

Přečtěte si více

Filtry

 • MA
 • Pedagogika
 • Mezinárodní pedagogika
Studijní obory
 • Pedagogika (14)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát