Keystone logo

3 MA Programy v Obchodní podnikání Mezinárodní obchod Mezinárodní obchod 2024

Filtry

Filtry

  • MA
  • Obchodní podnikání
  • Mezinárodní obchod
  • Mezinárodní obchod
Studijní obory
  • Obchodní podnikání (3)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Popular degree type

Popular study format

MA Programy v Obchodní podnikání Mezinárodní obchod Mezinárodní obchod

Master of Arts v Global Business je určen pro studenty, kteří chtějí prohloubit své vzdělání a získat postgraduální studium. Tento pokročilý stupeň je založen na kurzy z oblasti společenských věd, a může trvat interdisciplinární přístup, který dává studentům širokou základnu znalostí.

Co je MA v Global Business? Zvolíte-li tento studijní program, se dozvíte o mezinárodní ekonomiky a globalizace v podnikání. Získáte dovednosti analyzovat, jak zahraniční ekonomiky se vzájemně ovlivňují jak z podnikání a politického hlediska. Vaše studie bude zahrnovat tradiční přednáškové kurzy a malé semináře, a můžete mít možnost podílet se na mistrovských kurzech pod vedením profesionálů. Témata mohou zahrnovat ekonomie, finance, řízení rizik, obchod a bankovnictví.Prostřednictvím svého studia, budete stavět pevné základy v mezinárodních podnikatelských konceptů, které vás při identifikaci oblast zaostření pro vaše diplomová práce, nebo závěrečný projekt.

Znalosti a jemnost získáte od ukončení MA v Global Business může pomoci v kariéře. Budete mít možnost prokázat pochopení složitých mezinárodních ekonomických aktivit, které formují hodně moderního světa.

Magisterský titul v této oblasti obvykle vyžaduje dva roky studia. Školné, poplatky a životní náklady se liší od jedné školy do druhé. Zkontrolujte, zda se školami vás zajímají o účast se dozvědět, co mohou očekávat, pokud jde o náklady.

Po získání MA v Global Business, najdete řadu různých průmyslových odvětví, které potřebují své dovednosti. Absolventi se často stávají ekonomičtí analytici, vědci, úředníci veřejné správy a politiky poradci.Nadnárodní společnosti jakož i vlády zaměstnat ty, kteří vynikají v této oblasti. Díky vylepšeným odborné dovednosti, budete mít kvalifikaci, aby se stal lídrem v řadě různých odvětví.

Prvním krokem při vydělávat vaše Master of Arts je důkladně zkoumat školy a tituly, které vás zajímají. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.