Keystone logo

19 MA Programy v Management Mezinárodní management 2024

Filtry

Filtry

 • MA
 • Management
 • Mezinárodní management
Studijní obory
 • Management (19)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  MA Programy v Management Mezinárodní management

  Mnozí studenti, kteří chtějí doplnit své vzdělání a získat dovednosti, které jsou na pracovišti zapotřebí získat titul Master of Arts (MA) stupeň. Existuje několik různých předmětů k dispozici, které můžete se specializují, pokud máte zájem o získání tohoto pokročilého stupně. Většina programů trvá zhruba dva roky.

  Co je MA in International Management? Jedná se o pokročilý studijní program, který připravuje studenty pro práci v náročném světě mezinárodního obchodu. Naučíte se různé role, které přicházejí do hry, když se podnikání na mezinárodní úrovni. Dozvíte se také, teorie podnikání vám pomohou stát se lépe ve svém oboru. Většina programů nabízí praktické zkušenosti, které Vás připraví na skutečný svět poté, co absolvent. Kromě toho se můžete dozvědět o marketing, obchodní strategie, řízení v jiných kulturách, výzkumu řízení, a další.

  Když budete studovat mezinárodní marketing, obdržíte mnoho výhod. Získáte dovednosti, které jsou potřebné k úspěchu na vysoké pozice ve firmách po celém světě. Kromě toho, budete muset znalosti pomáhají společnostem rozšířit po celém světě. Díky své schopnosti, budete přínosem pro mnoho lidí.

  Náklady na získání Master of Arts v oboru se liší v závislosti na tom, kde budete studovat. Vzhledem k tomu, že jsou školy po celém světě, to je nejlepší určit náklady na školné se skutečným školy, které Vás zajímá zúčastnit.

  Poté, co jste absolvent s ŘO, budete mít kvalifikaci pro práci pro mezinárodní podniky. Mnoho lidí pracuje v zaměstnání řízení vyšší úrovně, a jiní sledují úlohy s expandující společností. Stanou se z nich viceprezident mezinárodních vztahů a řídit proces růstu společnosti.

  &nbsp

  Pokud chcete specializovat své obchodní dovednosti v mezinárodní oblasti, pak je tento pokročilý studijní program by mohl být dobrou volbou pro vás. Existuje více informací o každém konkrétním programu on-line. Hledání programu níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář.