Keystone logo

17 MA Programy v Mezinárodní ekonomie 2024

Filtry

Filtry

  • MA
  • Ekonomika
  • Ekonomie
  • Mezinárodní ekonomie
Studijní obory
  • Ekonomika (17)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MA Programy v Mezinárodní ekonomie

Master of Arts v mezinárodní ekonomie Vás připravuje na kariéru v oblasti mezinárodního obchodu a vztahů. Jak technologie poskytuje více příležitostí na rozvíjejících se trzích v zámoří, je nutné pochopit globální ekonomice a kulturní vlivy, které určují úspěch v podnikání.

Co je MA v mezinárodní ekonomii? Tento stupeň je více specializovaný pohled do celosvětového ekonomického trhu. Spolu s in-hloubkové mikro a makro-ekonomických tříd, budete studovat obchod a finance mezi zeměmi, jakož i politické klima a jak to ovlivňuje ekonomiku a volný tok obchodu. Mnoho programů bude zahrnovat odborné vyvrcholení projektu, který svědčí o svém vlastním zájmu a výzkumu na aspekt globální ekonomiky.

Mezinárodní ekonomie magisterský program vztahuje, jak kultura a politika bude určovat výměnu kapitálových statků a služeb mezi národy. Chcete-li místo v oblasti mezinárodního obchodu, tato míra může otevřít dveře.

Náklady na MA v mezinárodní ekonomiky bude záviset na univerzitě, kterou zúčastnit. Poplatky a školné se liší od školy ke škole. Díky této úrovni, může mít předpoklady, které budete potřebovat ke splnění dříve, než začnete pokročilé kurzy v rámci programu, který by mohl zvýšit náklady.

S Master of International Economics, můžete očekávat, že pracovat buď v soukromém nebo veřejném sektoru. Mnoho vládních pozic v zahraničních vztazích mohla být otevřena pro vás.Podniky, které chtějí obchodovat se zbožím v zahraničí budou muset lidi s mezinárodní prostředí k usnadnění vztahů mezi společnostmi. Budete mít také pověření učit v akademickém světě.

&nbsp

Pochopení mezinárodní trh vám dává výhodu v obchodní a finanční společnosti. Můžete se stát vůdcem, který se vyvíjí a implementuje cenné marketingové programy, které berou v úvahu kulturní postoje a ekonomika nové trhy. Udělejte první krok směrem k lepší kariéru v oblasti financí. Hledání programu dole a kontaktujte přímo vstup kanceláři školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář.